2737
2739

مثلا اگه توخونه بداخلااقه یاازکسی خوشش نمیاد راستش میگید یانه ابرروشوحفظ میکنید من یه عمر اینجور بودم به نظرتون اشتباه کردم

برای شادی روح پدرومادرم صلوات ❤❤

مراقب جعبه سیاه زندگیمون باشیم !!

هرگز نباید مسایل و اختلاف‌های خود را باخانواده‌ها و دوستان خود در میان بگذاریم ،چون بعد از مدتی با همسرمان آشتی می‌کنیم اما خانواده‌ها و دوستانمان همچنان تصور می‌کنند زندگی ما پر از بدبختی و مشکلات است و ممکن است دچار ناراحتی و دلتنگی شوند.

وقتی که والدین و خواهرو برادر و دوستان ما فکر می‌کنند زندگی زناشویی ما با مشکل روبرو است ، مضطرب می شوند و براساس اطلاعات معمولا ناقصی که از جعبه سیاه زندگی ما دارند و و از زاويه نگاه خودشان   ، شروع به دادن راه کارها و راه‌حل‌های اشتباه می‌کنند در صورتي كه به جزئيات زندگي ما واقف نيستند  و ناخواسته به اختلافات ما دامن مي زنند.

مراقب جعبه سیاه زندگیتون باشید .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مراقب جعبه سیاه زندگیمون باشیم !!  هرگز نباید مسایل و اختلاف‌های خود را باخانواده‌ها و دوستان ...

اخه خودش جوری نشون میده که خوشش نمیاد از خانواده ام ومن همیشه لاپشونی میکنم ودلیل میارم 

اخه خودش جوری نشون میده که خوشش نمیاد از خانواده ام ومن همیشه لاپشونی میکنم ودلیل میارم 

عزیزم چاره چیه دیگه باید صبوری کنی و یه کاری کنی ک رابطش با خانوادت خوب بشه منم این دوره را گذروندم خیلی سخته 

خاص فقط خداست❤️
عزیزم چاره چیه دیگه باید صبوری کنی و یه کاری کنی ک رابطش با خانوادت خوب بشه منم این دوره را گذروندم ...

من یه عمره ۳۰ساله دارم صبر میکنم به خاطربچه هام پدرومادرم که دیگه ازدست کم محلیاش راحت شدن فوت کردن حالا فقط خوهروبرادرکه برام مونده میگه اصلا نباید باشون رابطه داشته باشی 

2738
چه لزومی داره همه چیزو بگیم به همه؟

اخه خودش انگار دوست داره همه بدونن که باهمه بده وخوشش نمیاد ازکسی من ابروداری میکنم ولی خودش رفتارش بده بامردم

من یه عمره ۳۰ساله دارم صبر میکنم به خاطربچه هام پدرومادرم که دیگه ازدست کم محلیاش راحت شدن فوت کردن ...

عزیزم خدا پدرو مادرتوناا رحمت کنه 🌼💐🖤

خاص فقط خداست❤️
عزیزم خدا پدرو مادرتوناا رحمت کنه 🌼💐🖤

ممنونم ننیدونی چقدر خون به جگرم کرده این چندهفته به جای اینکه همدردی کنه نمک به زخمم پاشیده 

حقیقتا من هیچ وقت نه پنهون میکنم نه لاپوشونی، در حالیکه اخلاق بدی ندارد ولی اگه زمانی حرکتی کن ک باعث بشه بقیه کمی دلگیر بشن من اصلاااا پنهون نمیکنم، یکی از دلایل من اینه ک من مادرش نبودم ک بخوام تربیتش کنم یا آداب اجتماعی یادش بدم،پس چرا الان خودمو عذاب بدم ک مثلا پاشو دراز کرده و...

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..
اخه خودش انگار دوست داره همه بدونن که باهمه بده وخوشش نمیاد ازکسی من ابروداری میکنم ولی خودش رفتارش ...

نه شما نگو‌خودش اینجور که میگی همه رومتوجه میکنه

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2706