2752
2734
عنوان

بیایید بازی مافیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2090 بازدید | 236 پست
ببین بنداز بیرون اگه شهروندی ، بد بازی کردی اگر مافیایی عالییییی

دوست عزیز فعلا بازی شروع نشده؟؟؟؟؟شما دارین راجب چی بحث میکنید ؟؟؟؟؟؟؟

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
اونایی که موافقم شروع کنیم لایک کنن

اسی چن تا مافیا هس?

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

10 نفر شدیم مگ

من که حساب نمیشم ۷ نفرین

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
2731
ببین بنداز بیرون اگه شهروندی ، بد بازی کردی اگر مافیایی عالییییی

من شهر بازیم داداش

تو مافیایی داری میبازی بدم میبازی

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤

شروع کنیم؟ اگه اره لایک کنین بدون من۷ نفر

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
من شک رو برمیگردونم چون تو از همون اول شروع کردی به تارگت زدن که حجمه درست کنی 

ببین شهروندی اگه...

جنگ درس نکن ، یکی باید قربانی شه بره بیرون بازی دربیااااد 

الان من گره ام و شهروند 

بنداز بیرون 

اعلام وضعیت بگیر

بعد خودت ب خودت رای بده

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
ببین شهروندی اگه... جنگ درس نکن ، یکی باید قربانی شه بره بیرون بازی دربیااااد  الان من گره ام ...

باشه حتما😏

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤

شروع کنیم دیگه نمیان

2706