2733
2739
عنوان

عیدی بچمو نداد چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 53 پست

پدرم و برادرم تماس گرفتن و اصرار که شماره کارت بده عیدی بچه رو بریزیم به کارتت. 

من قبول نکردم، گفتم هر وقت دیدیمتون عیدی بدید اینجوری لطفی نداره، بچه وقتی از دست خودتون بگیره ذوق می کنه وگرنه شما پول بریزید که اون متوجه نمیشه. دیگه قبول نکردم، حالا تو میخوای زنگ بزنی بگی چرا عیدی ندادین؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه هر سال میده ولی امسال کمک مالی هم کردیم هم به حساب بچش پول ریختیم هم به نوه ش عیدی دادم.. حداقل ...

وقتی کمک مالی کردید یعنی وضعش خوب نیست و نمیشه توقع داشت اگر هم خوب بود باز هم حرفت خیلی زشته

مگه چشمتون به پول دیگرانه؟

اگر کمک کردید و عیدی دادید منت نزارید دیگه

شاید نداره

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2740

با برنامه ریزی قبلی عیدی میدین؟ 😐 😐 😕🙄

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ...