2752
2734
عنوان

ابجیم ۲۱ سال ازم کوچیکتره+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3050 بازدید | 93 پست

من بیست و سه سالمه خیلی اصرار می کنم مامانم نی نی بیاره

اگر میاورد عین بچه خودم بزرگش می کردم خیلی دوست دارم نی نی

خودم دارم جدا میشم ( دارم که چه عرض کنم جدا شدم در واقع خدا رو شکر ) 

دیگه هم نمی خوام ازدواج کنم ولی شدیدا نی نی دوست دارم

ای کاش می شد 

حتی کلی اصرار کردم نی نی ای بیاریم که بی سرپرسته ولی قبول نمی کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ بامزه...من اولین بار دانشجو ک بودم اختلاف سن این چنینی رو دیدم خیلی برام عجیب بود فکر میکردم سرکار ...

من خالم با حالش همسن هست بچه های خالم با دایی و خاله هام حتی بزرگتر هم هستن من با دختر خاله و دختر دایی مامانم نوه خالم با داداشم

2731
۵ سال من ۲۶😐

من نوزده، خواهرم پنج😓

کاربر قدیمی هستم، به سری عقده ای گزارش زدن ترکید😒نظرمو دوس نداری نخون 😑این نی نی یار ها هم نباید واسه هر گزارشی یکیو بترکونن شاید یه سریا سادیسم دارن الکی گزارش میزنن، اصلا اگه کسی از من و نظراتم خوشش نمیاد جمع کنه از اینجا بره، مرسی اه😳
نمیدونم چرا نمیاد عکسش 

سرعت نت سمتت احتمالا پایینه ک عکس نمیتونی بذاری

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔

منم خواهرم 1سالش من 19سالمه دارم تو بیست

اغلب وقتی امیدت رو از دست میدهی و فکر میکنی این اخر خطه خدا از بالا بهت لبخند میزنه و میگه ارام باش این فقط یک پیچه نه پایان  
۵ سال من ۲۶😐

چه توقعی داری از بچه پنج ساله 😆😆

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺