2733
2739
عنوان

تجربه من از بلفاروپلاستي پلك بالا

155791 بازدید | 142 پست

سلام دوستان من ماه دي ٩٨ عمل زيبايي بلفارو پلاستي پلك بالا انجام دادم ، در اين تاپيك تجربيات خودم رو در اختيارتون ميزارم ، اگه كسي هم تجربه داره به من ملحق شه ..... 

بر اساس عكسها من دور. چشمم بعد بلفارو از روز دوم عمل كبود و متورم شد كه اين كبودي تا ١٠ روز طول كشيد ، بعد بهبود كبود زير چشمم كامل يه هاله بزرگ سياه در اومد كه وقتي به دكتر گفتم ايشون گفتن تا ٦ ماه اين سياهي زير چشم ميمونه و از بين نميره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جالبه من قبل عمل زير چشمم خط نداشت و بعد عمل به دليل تورم و كبودي ٣ تا خط سياه هر كدوم به اندازه ٤ سانت زير چشمم در اومد كه دكتر گفت بعد ٦ ماه بايد فيلر بزنم كه با فيلر خوب سوئيسي مبلغ ٥ ميليون ميشه 

2731

چشمام بعد از عمل يكي افتادگي پيدا كرده و اون يكي زيادي رفته بالا ، وقتي به دكترم مراجعه كردم گفت شما قبل عمل يه برائت نامع امضا كردي كه اونجا نوشته كه در صورت عدم قرينگي چشمها حق شكايت نداري 

بعله ..... 

عمل زيبايي من تبديل شده به يه عمل جراحي در راستاي زشتي 

به دكتر ديگه اي كه تقريبا نامبر وان هست در ايران مراجعه كردم ميگه : اولا عمل جراحي خوب انجام نشده دوما شما بدليل عمل جراحي افتادگي پلك كه قبلا هم نداشتي پيدا كردي سوما شما چون الان هر چي پوست بوده بالاي چشت رو دكتر قبلي برداشته فاصله چشم و ابروت كم شده و اگر عمل مجدد بعد ٦ ماه انجام بديد بايد از قسمت پيشوني سرتون بريزه و ليفت پيشاني براتون هم انجام بشه كه هزينه هر ٣ تا با هم ٧٠ ميليون تومنه

من دختر بودم كه همه قبل عمل من به زيبايي من غبطه ميخوردن الان بايد برم ٧٠ ميليون بدم و تضميني نيست عادي بشه قيافه ام 

😨😨😨😨😨😨

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

عکس قبل و بعد رو میزاری؟

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2738
من شغلم طوري هست كه نميتونم عكس از خودم در فضاي بزارم 

کراپ کنی فقط پلک رو بزاری چی اونم نمیشه؟

يه مقدار پوف بالاي چشمم بود خواستم خوشگلتر شدم كه الان زشتر شدم 

امان از ما آدما ....همه مون همینیم شکر خدا و رضایت و خوش حالی از چیزایی رو که داریم بلد نیستیم 🌹ان شالله مشکلت حل بشه

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊
يه مقدار پوف بالاي چشمم بود خواستم خوشگلتر شدم كه الان زشتر شدم 

عجب دکتر بی وجدانی بوده یکی نیست بهش بگه خوب بلد نیستی نکن😒😒😒

عجب دکتر بی وجدانی بوده یکی نیست بهش بگه خوب بلد نیستی نکن😒😒😒

فوق تخصص جراحي زيبايي پلك داره ، قبل عمل تعريفشو شنيدم و تو بيمارستان فارابي تمام عمل جراحي زيبايي رو انجام ميده و همو رو هم گند ميزنه و چون مريض قبلش امضا كرده امكان شكايت نيست ، ٤ ميليون گرفت گند زد به چشمام ....

2706