2733
2734
عنوان

به چه امیدی میخوان مدارس بعداز20بازگشایی کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1744 بازدید | 82 پست
روند کم داشته باشه هم نباید بازگشایی کنن بخاطر اینکه هنوز ریشه کن نده ودوباره عود میکنه دیگه بچه هار ...

بچه ها که هیچی

اگه دانشگاها باز بشه دانشجوها از شهرای مختلف میان تو خابگاه و فاجعه میشه

خواهشاااا لایک نکنید روانی شدم🍉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

❌فوری و مهم احتمال بازگشایی مدارس، دانشگاه‌ها، ادارات بعد از ۲۰ فروردین 📣وزیر کشور: 🔹هم د ...

انشالله که اینطور باشه

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
2728
اره ولی اون دکتر هست اون دفعه اومده بود طبیب ، تو یه مصاحبه ای گفت ویروس خود به خود تا ۳ ماه ضعیف می ...

اره ادم نمیدونه حرف کدوم یکیشون درسته

تو رو خدا دوستان تو این روزا آب رو کمتر مصرف کنیم به فکر بحران کم آبی هم باشیم هرموقع دستاتون رو میشورید شیر آب رو ببندید  
2740

غلت اضافه میکنن دیگه من به هیچ وجه نمیرم مدرسه میخوان چیکارم کنن

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
نه بابا کی گفته  دانشگاه ما اعلام کرده تا وسط اردیبهشت امکان باز شدن وجود نداره بعدش حالا معلو ...

دو 5هم رمضان هست!

چ شود گرما رمضان امتحانات وترس از ویروس😁

♦️ احتمال بازگشایی مدارس، دانشگاه‌ها، ادارات بعد از ۲۰ فروردین

وزیر کشور:

🔹هم در بستری‌ها و هم فوتی ها روند کاهشی داشته ایم. امیدواریم تا ۲۰ فروردین بتوانیم کشور را به فعالیت ها باز گردانیم/ در حال برنامه‌ریزی برای بازگشایی مدارس، دانشگاه‌ها، ادارات هستیم.

☑️در صورت تایید ستاد مدیریت کرونا این طرح‌ها قابل اجراست.

🔗 @MoallemanNews

تصور کن ،اگه حتی تصور کردنش سخته🥰جهانی که هر انسانی🙎‍♀️🙎‍♂️تو اون خوشبخته خوشبخته...😃💙🤩💜
2706