2737
2734
عنوان

شماهم فک میکنید دیگ حالاحالاها اوضاع عادی نمیشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 88 پست
حذف نکن الکی عقب میوفتی

چیکار کنم پس؟😭😭

عوض شدم!!آدمی دیگر شده ام با کوله باری از تجربه...                با زخم هایی عمیق..با شکست هایی پر درد...                         دیگر هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند آسان مرا مال خود کند...     دیریست از خداحافظی ها غمگین نمیشوم.. ‌                             به کسی تکیه نمیکنم و از کسی انتظار محبت ندارم...                  خودم بوسه میزنم بر دستانم،سر به زانوهایم میگذارم و خودم سنگ صبور خودم میشوم....                                                    حس خوبیست..‌.!!                                                                اینکه خودت همه کَسِ دنیای خودت باشی.....!!!
اره منم اینجور فکر میکنم . اعلامم کردن احتمالا تا دو سال هست و گفتن خودتون برای زندگی کرونایی اماده ...

کی گفته؟

من دیشب ی پرستار بم گف چون ویردس دست ساز هس طوری طراحی شده ک بعد سه ماه از بین میره..ولی تو این سه ماه باید حواسمون باشه ک زیاد اسیب نزنه همه نگیرن تلفات کم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
کی گفته؟ من دیشب ی پرستار بم گف چون ویردس دست ساز هس طوری طراحی شده ک بعد سه ماه از بین میره..ولی ت ...

خدا وکیل

یعنی چند وقت دیگ میره

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
چرا اشتباه؟ا

چینی ها میگن حتی اونهایی که علائم خفیف داشتن قرنطینه کردیم تو اقامتگاهها

چون موندنشون تو خونه باعث انتقال به بقیه اعضا میشه 

ولی اینجا فقط بیمارهای بدحال بستری میشن بعد بستری هم خیلی راحت میفرستن بره خونه بدون هیچ نظارتی معلومه زنجیره انتقال قطع نمیشه

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2706