2737
2734
عنوان

همچین چیزی برای یه خانم مهمه؟

1721 بازدید | 133 پست

دیشب هم یه تاپیک اینجوری زدم که به نتیجه نرسیدم😑،ببینید من تو هیجده سالگی رفتم سربازی،سربازیم تموم شد،الانم تو کار خرید و فروش خرما هستم درآمدشم خوبه،خونه و ماشین هم یه مدت دیگه اوکی میشه،میخوام دوباره کنکور بدم و مطمعنم قبول میشم😐😑همچین شرایطی که بنظر خودم خوبه(یا شاید اعتماد به نفس زیادی دارم😑)ولی من از نظر دیگران یه مشکلی دارم اونم اینه که یه تعصب سیاسی شدید دارم که احتمالا از اسم اکانت متوجه شدید،البته من هییچ وقت تو یک جمع این بحثو شروع نمیکنم ولی وای به حال وقتی که یکی این بحث هیتلر رو شروع کنه😑...وضع من جوریه که شبا وقتی میخوام بخوابم آهنگای هیتلر نباشه خواب نمیرم(همین الان دارم آهنگ هورست وسل رو گوش میدم😐)،اگه اون خانم بدونه که این عقیده برام خیلی مهمه و سال هاست باهاش زندگی میکنم میتونه کنار بیاد؟شما کنار میاین با من؟😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخلاقت مثل هیتلر نباشه مشکلی نیست

میشه با حرف نزدن راجب هیتلر باهاتون کنار اومد 

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2740
2706