2737
2734
خودم آدم نیستم ،هی می رم جلو آینه دقم میگیره، این یه کار رو هم انجام ندم یعنی ،😫پوسیدم 

من اصلا از رنگ مو خوش نمیاد. .. 

دکتر من گفت تو نه ماه مشکل نداره ولی دکلره یا خیلی تیره نباشه 

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره یه هفته قبل زایمانت رنگ کن

وای یعنی یک ماه و نیم دیگه این قیافه رو تحمل کنم ،😫😫😫😫،کرونا رو هم تحمل کنم ،قرنطینه رو ،کار خونه رو ،هی ناهار بپز هی شام بپز ،واااااای 

خدایا خودت مواظب بچه هام باش ...شکرت
2731
من اصلا از رنگ مو خوش نمیاد. ..  دکتر من گفت تو نه ماه مشکل نداره ولی دکلره یا خیلی تیره نباشه ...

یعنی چی ؟؟؟دکلره نمیشه انجام داد ،ضرر داره ،بعد تیره یعنی مشکی هم‌نمیشه کرد ،حد وسط باید باشه .؟؟؟

یعنی چی ؟؟؟دکلره نمیشه انجام داد ،ضرر داره ،بعد تیره یعنی مشکی هم‌نمیشه کرد ،حد وسط باید باشه .؟؟؟

دقیقا نه مشکی نه دکلره نه دکوکرم فقط حد وسط. .. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
وقت واسه اینکارا هست نکن فعلا

آمدیم نبود اونوقت چی ؟؟؟؟🥰دخترام هی میرن و میان میگن مامان پییییییر  شدی ،منم میگم نه پیر نشدم و بعد اشاره به موهام میکنن که ببین شبیه مامان بزرگ شدی .😂

دقیقا نه مشکی نه دکلره نه دکوکرم فقط حد وسط. .. 

این رنگ عسلی مسی قشنگه ؟؟؟اون خوبه ؟؟؟ای خدا از قیافم خسته شدم .۷۰ درصد موهام سفید .دخترام میگن پیر شدی و داری میمیری😂

آمدیم نبود اونوقت چی ؟؟؟؟🥰دخترام هی میرن و میان میگن مامان پییییییر  شدی ،منم میگم نه پیر نشدم ...

بگو بهشون پیر بودم باردار نمیشدم 😂صلاح مملکت خویش خسروان دانند..ما برای سلامتی خودتو بچت گفتیمممم....چرا وقت نشه فردای زایمانت بزار

این رنگ عسلی مسی قشنگه ؟؟؟اون خوبه ؟؟؟ای خدا از قیافم خسته شدم .۷۰ درصد موهام سفید .دخترام میگن پیر ...

دور از جون عزیزم ...به نظرم تنباکویی رنگ قشنگیه. .. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو بهشون پیر بودم باردار نمیشدم 😂صلاح مملکت خویش خسروان دانند..ما برای سلامتی خودتو بچت گفتیمممم.. ...

دیگه دخترام تا این حد درک ندارن ،بزرگه ۶ سالشه ،کوچیکه ۵ سال ،تازه گاهی گریه میکنن میگن پیر شدی یعنی داری میمیری .😂منم میگم‌نه بابا مدل موهام این جوریه، بعد منو با دیگران مقایسه میکنن.یعنی تعریف کنم روده بور میشی