2737
2734
عنوان

لطفا بیاین همفکری ؛ به شوهرم یه چیزی گفتم حالا موندم توش

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 29 پست
اگه اخلاقش بد نیست راستشو بگو.     اما اگه ديگه نميشه واقعاً، بگو خودم دیدم نخواستم ح ...

فکر بدی نیست بگم خودم دیدم از دور بود اون خانم رو ندیدم الکی گفتم دوستم دیده

منتظر اتفاقات خوبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگوو مگه کاری کردی چرابهم ریختی دست پیش بگیررر براش

نه خب میگه اولا باید بدونم کیه که میخواد زندگی منو به هم بریزه دوما بکشونمش دادگاه چجوریرتهمت زده و اینکه میگه من که خودم از خودم مطمئنم تو باید اون طرف رو بیاری رو در رو کنی بگه منو با کسی دیده 

منتظر اتفاقات خوبم 
2731
فکر بدی نیست بگم خودم دیدم از دور بود اون خانم رو ندیدم الکی گفتم دوستم دیده

آره بعدشم بگو چون نمیخواستم حساس بشی روی بیرون رفتن ام بهت چیزی نگفتم گفتم دوستم دیده، بگو خیلی تو خونه خسته شده بودم یه سر رفتم بیرون، منم درست اون خانم رو ندیدم، خواستم یکم باهات شوخی کنم 

ای خوشا عشقی که عقلش حاصل است ای خوشا عقلی که فرمانش دل است..... 
آره بعدشم بگو چون نمیخواستم حساس بشی روی بیرون رفتن ام بهت چیزی نگفتم گفتم دوستم دیده، بگو خیلی تو خ ...

نه اخه شوهرم کلا به بیرون رفتنم‌کاری نداره این جریان مال قبل قرنطینه بود تقریبا اواخر بهمن 

حالا من اول اسفند بهش گفتم فکر کنم 

اینکه بگم سر بیرون رفتنم حساس نشی نمیشه

منتظر اتفاقات خوبم 
2738
نه اخه شوهرم کلا به بیرون رفتنم‌کاری نداره این جریان مال قبل قرنطینه بود تقریبا اواخر بهمن  حا ...

در هر صورت نميشه کسی رو قاطی کرد باید خودت گردن بگیری که دیدی 

ای خوشا عشقی که عقلش حاصل است ای خوشا عقلی که فرمانش دل است..... 
اوه قدر شوهرتو بدون گلی ست از گل های بهشت

نه اتفاقا کاش خانواده داشت 

حداقل نوه هاشونو دوست داشتن عمه ها برادرزاده ها رو دوست دارن 

ما که خانواده خودم دورن شوهرم که فقط برادر داره اونام چسبیدن به خانواده زناشون ما همیشه تنهاییم  یه وقتایی میشه دو ماه نه کسی میاد نه ما میریم خونه کسی

منتظر اتفاقات خوبم 
نه اتفاقا کاش خانواده داشت  حداقل نوه هاشونو دوست داشتن عمه ها برادرزاده ها رو دوست دارن  ...

عزیزم من الان دو ماهه زایمان کردم 

نه تو بارداری یه زنگ زدن تبریک گفتن نه الان ک ب دنیا اومدن

پ ب این چرتو پرتا ک نوه دوست و این حرفا فک نکن

کاش اینا هم مرده بودن میگفتم مردن نه ک باشنو و ولی نباشن

سلام علیکمه سابق...هر کی الکی گزارش میزنه ک کاربریا بسوزه هاپوکوماره
عزیزم من الان دو ماهه زایمان کردم  نه تو بارداری یه زنگ زدن تبریک گفتن نه الان ک ب دنیا اومدن ...

آخه من خودم سه تا داداش دارم کاری به زناشون ندارم به مامانم میگم همیشه کاری نداشته باش اومدن بیان قدمشون رو چشم نیومدن خودشون میدونن هرجور راحتم واسه همین زن داداشم مخصوصا کوچیکه خیلی دوستم داره همیشه میگه من همه جا میگم خواهرای شوهرم و مادرشوهرم اصلا دخالت نمیکنن و خیلی خوبن 

گفتم شاید اگه اینام زنده بودن اینجوری بود اوضاع 

منتظر اتفاقات خوبم