2737
2739
عنوان

❤وصال قتلگاه عشق است...

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 19 پست

اگه اونطوری باشه پس هیچ کدوم از عشاق نباید تلاش کنن بهم برسن چون عشقشون از بین میره.و تمام کسانی که ازدواج کردن دیگه عشقی ندارن و عاشق نیستن

به نظر من اگه دائم پیش معشوقت بودی و بدیهاشو تحمل کردی و باز دوستش داشتی و عاشقش بودی عاشقی نه اینکه هفته ای یه بار ببینیش و دوستش داشته باشی 

یه روزی اینجا ارزومو نوشتم و  اون ارزو براورده شد....بازم مینویسم به امید روزی که براورده شه...برام دعا کنید بالاخره درسمو تموم کنم گندشو دراوردم ازبس طولش دادم😂😂و انشاالله همسرم ایده ای که داره رو بتونه اجرا کنه ....همچنین بتونیم خونمونو بزرگ کنیم و محلمونو ارتقا بدیم .....با دعای شما دوستای گلم
نتیجه ی اخلاقی؛ عامل اصلی طلاق، ازدواجه.😊😁

خب وقتی آدم عاشق میشه اونم به جنس مخالفش هورموناش میره بالا بعده وصال که اومد پایین هیجان خوابید اونوقت تازه عقلمون کار میکنه می بینیم که این اونی که میخواستیم نبود به خاطر همین بعدش میشه طلاق ، حالا اگه درست اونی که میخوایم و انتخاب کنیم اون طرفم اخلاق داشته باشه قطعا برعکس میشه آدم هرروز بیشتر عاشق میشه

بستگی داره از نظر من، ولی چون اکثرا تو عشق و عاشقی از قدیمم گفتن چشم کور میشه اینه که اینجور ازدواجا اکثرا ناموفق میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731