2737
2739
عنوان

نوشابا.خسته شدم ازین همه نیرنگ تو😔

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 21 پست
من سیب زمینی سرخ کرده بودم با پنیر پیتزا و سس برا پسرم  گفت نمیخوام سیرم  شوهرم سرعت هزا ...

دونونه خورد زد بر بدن شام مگه نون و علف میزاری جلوش انقدر گشنشه  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
خدا نکشتتت ترکیدم برا عکسی ک گذاشتی    

دقیقا همین شکلی بود  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دونونه خورد زد بر بدن شام مگه نون و علف میزاری جلوش انقدر گشنشه    

یعنی ناموسا من هفت رنگ پلو هم درست نکنم تا خر خره بخوره

بازم سیب زمینی سرخ کرده رو ببینه مست میشود خاهر 😂😂😂😂😂😂

شام فلافل داشتیم 😑

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
دقیقا همین شکلی بود    

درکت میکنم منم ی دونه گوجه سبز یخچال مامانم بود تاموقه خاسم وردارم مامانم صدام زد  پسر داداشم اومد ورداشت جلومم خورد بعدش از حرص به هسته اش نگا میکردم دلم میخاس بکشمش اون لحظه اون یک دونم نمدونم چ جوری از چشم داداش کوچیکم دور  ودر امان مونده بود ...

2728
یعنی ناموسا من هفت رنگ پلو هم درست نکنم تا خر خره بخوره بازم سیب زمینی سرخ کرده رو ببینه مست میشود ...

قرص ضد اشتها براش بگیر میترسم شمارم بخوره