2737
2739
خب هروق تو فیلما میبینیمش فک میکنم هنو همین فکرو میکنه

بیخیال بابا                  خب بکنه           حالا مگه دستش به اون میرسه
ببین  مردها چه بگن چه نگن       خیلی شون این فکرها رو می کنن       شوهر شما از روی سادگی به زبون آورده    
خیلی از خانم ها هم همین طورن         نیستن ؟
فکر ه دیگه میاد و میره      
بیخیال

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا شوهره من ازش متنفره مرجانه گلچینو دوس داره با گوهرخیراندیش تو کار شوگرمامیه    

هوووم یعنی عاشق سن بالاست؟اره جدیدا مردا عاشق سن بالان . ولی نمیدونن اگه شما خانوما مثل اونا آرایش کنید از او نام زیباترید

هوووم یعنی عاشق سن بالاست؟اره جدیدا مردا عاشق سن بالان . ولی نمیدونن اگه شما خانوما مثل اونا آرایش ک ...

نبابا عاشق چیه از مسخره بازیای مرجانه گلچین خندش میگیره میگه هنرپیشه ینی این نه این دوزاریایه عملیه تازه ب دوران رسیده😅😅😅

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
2738
نبابا عاشق چیه از مسخره بازیای مرجانه گلچین خندش میگیره میگه هنرپیشه ینی این نه این دوزاریایه عملیه ...

اهان خدایش شما خانوما اگه مثل اونا آرایش کنید از اونام قشنگترین نه عمل کرده هستید نه گریم کرده