2733
2734

مسکن ملی رو مگه به مردم عادی واگذار میکنن همه اش میافته دست دلال و انبوه ساز آخرش😕

بدتر نشه خوبه

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
پس فرقی نمیکنه بالاخره. راسته میگن متری ۴میلیونه

نمیدونم بستگی به محلش و اپارتمانی یا ویلایی بودنشم داره فکر کنم😕

70 80 تومن وام میدن با 12 سال قست اونم قست 1و 700 که آخرش دوبرار یا بیشتر از وام گرفته شده باید پس داد مایی که حقوق ثابت نداریم و شوهرم 6 بیکاره 6 ماه کار میکنه از کجا دقیقا بیاره 😐

این خونه ها برا قشر ضعیف و حتی متوسطم نیست😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
نمیدونم بستگی به محلش و اپارتمانی یا ویلایی بودنشم داره فکر کنم😕 70 80 تومن وام میدن با 12 سال قست ...

چه خیال خامی من داشتم گفتم بااین مسکن ملی خونه قیمتش میاد پایین و...اما هیچی دیگه.

❤ 
چه خیال خامی من داشتم گفتم بااین مسکن ملی خونه قیمتش میاد پایین و...اما هیچی دیگه.

تو ایران هیچی پایین نمیاد که بالاترم میره آخرش میبینی مثلا یه چیزی 5تومن بالا رفته برمیدارن یه تومن میارن پایین میگن ارزون کردیم😐

تو ایران هیچی پایین نمیاد که بالاترم میره آخرش میبینی مثلا یه چیزی 5تومن بالا رفته برمیدارن یه تومن ...

کاملا درسته حرفت دیگه تو ایران نمیشه کاری کرد روز بروز بدتر وگرونتر.خدابه دادمون و برسه😔

❤