2733
2734
عنوان

از این نگاه ها فقط😍😍😍😍😍 منم دلمممم خوااااااست🤤🤤🤤🤤🤤

| مشاهده متن کامل بحث + 1653 بازدید | 86 پست
دیوونه فیلم ترکی زیاد میبین .منم قبل ازدواج همش تو فضا بودم ک کسی عاشق شه و فلان و ازاین چرندیات.افت ...

ن اصن فیلم ترکی نمیبینم

اینم تو اینستا دیدم و عاشقش شدم

خدااااا منم میخواااام😍😍😍😍

تا مجردی برا خودت نفس بکش زندگی کن و از من می شنوی ک خودم تجربشو دارم سنتی ازدواج کنم.عشق خیلی زود از بین میره کم کم ب خودت میای میبینی اصلا این عشق نبوده ی وابستگی گذرا و ی عمر پشیمونی

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا همش تو فیلما و رماناس خواهر... عشق واقعی و اینجور نگاه ها الان کم پیدا میشه.. اما بهت قول مید ...

😍😍😍😍😍😍😍

مرسی عزیز دلم

اسم خودم نه. نازنین اسمیه ک دوسش دارم

میشه خصوصی بگم اسممو؟

2728

عزیزم فعلا همه تمرکزت رو بزار برای رسیدن به اینکه جوری تلاش کنی که بتونی درآینده مستقل باشی

اونوقت مطمن باش شریک زندگیت وقتی ببینه خانمش یه زن مستقله عاشقانه ترین نگاه ها رو نصیبت میکنه.

منظورم شاغل شدن نیستا ولی خوب تحصیلاتت رو به حد برسون

2738
فیلم ترکیه ای زیاد نبین  داستانای غیر واقعیش آدمو زیادی احساسی میکنه

دقیقا..مخالف دیدنشون نیستم

ولی دوست من ۳۱ سالشِ،خودش و مامانش بس که صبح تا شب این سریال ها رو نگاه میکنن بشددددت تحت تاثیر قرار گرفتن جوری که همه خواستگاراش رو رد میکنه با دلیل الکی..میگه کسی که میاد خواستگاریم باید قدبلند و چهارشونه.پوست روشن و پولدار باشه که واسه عروسیم و خونه م چیزی تو دلم نمونه و هرچی خواستم فراهم باشه..

حالا وضع مالی خودشون کاملا معمولی و با این سن نمیدونه که در برابر همچین خواستگاری باید جهیزیه فوق العاده داد! کلا خیلی رویایی شدن ومادرش هم به حرفاش بهش دامن میزنه..از یه مادر تعجب میکنم

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

استاتر به خدا توکل کن ازش بخواه اونم کمکت میکنه

این که میگن عشق بعد ازدواج کم هست و اینا گوش نکن

خیلیا نمیخوان چشم بخورن خوشیاشون رو نمیگن

برای داشتن عشق پاک فقط به خدا رجوع کن

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2706