2733
2739
عنوان

داستان عروس خبیس و محبت بی دریغ مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 35 پست

عزیزم دعا باطل نشده بخاطر همین ازش حساب نیلرن دقیقا جاری منم همینجوره ، فتنه ای کرد که نزدیک بود رابطه دو تا خونواده از هم بپاشه اما هنوز که هنوزه باهاش خوبن ، حتی بعد از چهلم مادر شوهرم یه تولد بزرگ گرفت همه فامیل شوهر هم دعوت کرد همه هم رفتن تولد فقط بعد از تولد گفتن این خجالت نمیکشه  هنوز سالگرد مادرمون تموم نشده تولد گرفته، بخاطر جادوگره کارش دعا گرفتنه

کسی راه باطل کردن این چنین دعاهاییو بلد نیست ؟؟

پیش همون که رفتی بهت نگفت؟

من خآاهرم سنگ قلیاب و سرکه رو گذاشته بود جوشیده بود پای اذون چهار طرف خونه پاشیده بود بعد قشنگ باطل شده بود.سرشم نیت کرده بود اسم اورده بود که دعاها باطل شه.بعد سنگ قلیاب رو از عطاری گرفته بود..حالا دیگه نمیدونم .....البته من کلا معتقدم وقتی بدونی دعا برات گرفته شده باطل میشه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی راه باطل کردن این چنین دعاهاییو بلد نیست ؟؟

تا میتونی ازش دوری کن اینجور آدما به کسی رحم نمیکنن حتی به بچه تو شکم آدم برا همه دعای بد می نویسن تا خودشون از نظر بقیه بهترین باشن من که جاریمو واگذار کردم به خدا ، خدا خودش جواب بدیهاشو بده

2731
پیش همون که رفتی بهت نگفت؟ من خآاهرم سنگ قلیاب و سرکه رو گذاشته بود جوشیده بود پای اذون چهار طرف خو ...

انگار گفته بود اسپند دود کنید و روش نمک بریزین و همزمان فلان سوره را بخونید و از این حرفا. ولی ما ک هنوز جوابی نگرفتیم.  

تا تاریخ 9.9.99سه تا از بهترین آرزوهام برآورده میشه 😍خدایا شکرت 
انگار گفته بود اسپند دود کنید و روش نمک بریزین و همزمان فلان سوره را بخونید و از این حرفا. ولی ما ک ...

فک کنم اگه متوسل شی بهتر جواب میگیری..داخل اینتر نت هم گشتی؟یه تاپیک جداگونه بزن افراد بیان راجب  باطل سحر هم بنویسن..