2737
2734
عنوان

آمار مبتلا ها تو ایران از دیروز تا ظهر امروز رو چند نفر اعلام کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 32 پست
تا یه هفته پیش روزی ۱۰۰۰ تا اضاف میشد حال شده روزی ۳۰۰۰ تا

خوب عزیزم سرعت کنترل و زیاد شدن کیت های تشخیص باعث بالا رفتن امار شده و این اتفاقا خوبه ، که توی همون مراحل اولیه و زود تشخیص داده بشن . مهم میزان فوت ها هست هر چند یک نفر هم زیاده ولی حقیقتا فوتی ها رشدی نداشته و این نشون دهنده ی روند درست هست . انشالله بزودی به صفر برسه .

سلام😊 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب عزیزم سرعت کنترل و زیاد شدن کیت های تشخیص باعث بالا رفتن امار شده و این اتفاقا خوبه ، که توی همو ...

رشد داشته که😐قبلا روزی ۱۰۰ تا بود بطور متوسط،الان روزی ۱۵۰ تاس

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
مرگ هرروز صدو خرده ای!! دیگه تکون نمیخوره  پس اینهمه سختگیری اصلا جواب نداد!!

اینکه هر روز داره به تعداد مبتلاها اصافه میشه اما تعداد عزیزانی که فوت شدن تغییر نمیکنه و از یه رنجی بالاتر نمیره یه پیروزی بزرگه عزیزم ، هر چند بالاتر هم گفتم حتی یک فوتی هم عزیز دل یه خانواده اس ، انشالله بزوری صفر بشه

سلام😊 
2740
 رشد داشته که😐قبلا روزی ۱۰۰ تا بود بطور متوسط،الان روزی ۱۵۰ تاس

نه فدات شم دوباره سرچ کنید امار این پنج روز اخیر رو ، هر چند منظورم من یه عدد کلی با نوسان بین رنج عدد ۱۰۰ بود.

سلام😊 
سلام درموردپسوریازیس که نوشتین سوال دارم بپرسم

بپرس آجی :)

پسوریازیس مشکل پوستی نیست! یه مشکل خونی هست سودای خون عاملش هست(به راحتی درمان میشه)سوالی در رابطه با پسوریازیس داشتید بپرسید :)
بپرس آجی :)

خواهرمن ۸ساله درگیره هم درمان شیمیایی رفته هم کلی دنبال طب سنتی واسلامی ولی بهترنشده تازه چندماهه عودکرده بدترشده بااینکه تحت درمانه طب اسلامیه وحجامت میکنه طفلک خیلی زجرمیکشه 😭راه حل دارین واسش ؟

خواهرمن ۸ساله درگیره هم درمان شیمیایی رفته هم کلی دنبال طب سنتی واسلامی ولی بهترنشده تازه چندماهه عو ...

ای بابا نمیدونم والا یه درخواست دوستی میدم :(

واقعا هیچ تاثیری نداشته حجامت؟

پسوریازیس مشکل پوستی نیست! یه مشکل خونی هست سودای خون عاملش هست(به راحتی درمان میشه)سوالی در رابطه با پسوریازیس داشتید بپرسید :)