2737
2734
عنوان

با این فیلم ساختنشون حالم بد شد اَه😫

| مشاهده متن کامل بحث + 3295 بازدید | 171 پست
اره خیلی رمانتیک بود من مطمئنم عبدالحمید انقدر رمانیک و عاشق نبوده بیچاره شهاب

رمانتیک بودنش ب کنار کلا مادر ریگی ادم درستی نبود خودش فائزه رو چال میکنه همدست بود با پسراش البته این صحنه رو درست کرده بودن ولی پخش نکردن تو اکران عمومی

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خیلی بیخود بود پایان خوبی نداشت خوب شد ندیدی

دیگه فیلم بر اساس واقعیت بود نمیشد که آخرش عروسی بگیرن

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسر من با الناز شاکردوست گریه میکرد زدم یه کانال دیگه

اخییییی😢

با اینکه بد بازی کرد ولی منم جیگرم میسوخت با جیغاش مخصوصا صحنه ای ک میپرسید شهاب کجاست😭

بخوان که زن از رنج‌هایش قوی‌تر است.🌬✨
دقیقا الان با این روحیه مریضمون باید اینو نشون بدن

کل دنیا میدونستن مضمون این فیلم چیه.چطور نمیدونستی

باید دنیا بدونه ادمای بد کی هستن وچه افکاری دارن وسپاه چقدر قدرتمند وبرای مسلمانان ومظلومان قهرمان واقعی

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
مگه کارتون بود یا فیلم ذهن نویسنده که پایان خوبی داشته باشه واقعیت بود. تازه کلییی سانسور کرده بود ...

😐 به نطرت تو اوضاع گذاشتن این فیلما خوبه😒

هر کی سلیقه ای داره من فیلم اینجوری نمیتونم ببینم 

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2740
 چون از روی واقعیت بود باعث شد برم مطالعه کنم و اطلاعاتم خیلی بالا بره،در کل پسندیدمش هرچند تو ...

فقط عاشق شبنم مقدمی شدم همه جا عالی بازی میکنه حیف شبنم مقدمی که توی سریال دوپینگ بازی میکنه 

پسر من با الناز شاکردوست گریه میکرد زدم یه کانال دیگه

کار خوبی کردی🙂دختر من هی میترسید هی حواسش پرت میشد متاسفانه تا اخر دیدم😔

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
دقیقا منم‌...خیلی نظرات عجیبی خونده بودم اما واقعا هیچی نبود!

اونقدرام ک بقیه گریه میکنن نبود

من خیلی عادی بودم بنظرم خسته کننده هم بود!

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2706