2733
2739
میشه بیشتر توضیح بدی من آخراش که نرم وزیرپوستی بود رو متوجه نشدم میشه بگی کم ضررترین وبدون بازگش ...

کم ضرر ترینش که استفاده از عینکه اگه دوست نداری پزشک برای شما میتواند لنز تجویز کند لنز به دو صورت است نرم و سخت 

سخت باید هر روز بزاری و برداری  مثل کاسه بوده و فقط از یک طرف باید استفاده کرد مثل شیشه است برای اشخاصی که نمره چشمشان خیلی خیلی ضعیفه و آستیکمات هم هست  و قوز قرنیه هم دارند البته خیلی بهشون کمک میکنه ولی ممکنه اذیت شن که با کمک قطره آرتلاک و لوتمکس حل میشه البته لوتمکس خارجی بوده و به دلیل تحریم گیر نمیاد 

لنز نرم مانند برگ کاغذ بوده و بیمار راحت تر استفاده میکند به تعبیری چشم اذیت نمیشه  که یا به صورت دایمی در  روی قرنیه با عمل جراحی قرار میگیره  یا میتوانید روزانه بزارید و بردارید البته در صورت انتخاب لنز متحرک باید بدانید در طول روز ۲ دفعه بیشتر نمیتوانید بزارید و بردارید وگرنه چشم زخم شده و خسارات جبران نا پذیری روی میدهد 

اگر روز به روز چشم ضعیف میشه اشعه ای به چشم تابیده میشه که اسم علمی انccl است باعث میشه چشم ضعیف تر نشود پیشنهاد میکنم برای انجام این عمل حتما به بیمارستان چشم فیض در اصفهان که خیریه است مراجعه کنید 

کم ضرر ترینش که استفاده از عینکه اگه دوست نداری پزشک برای شما میتواند لنز تجویز کند لنز به دو صورت ا ...

مال من نوشته بودsoftفکرکنم

و روزنه میزارم وبرمیدارم قطره ی خاصی استفاده نمیکنم فقط همون مایع لنز برای شست وشو

مال منم چندسال چشمم ضعیف و تاالان ثابت نشده

عمل لازک بهتره بنظرتون یااینکه لنز بزاریم توی چشم باعمل؟

آخه میگن بعداز لازک بابارداری وگذرزمان نمره چشم برمیگرده  و درپیری ممکن باعث کوری بشه درصورت آب مروارید یا...عمل لنز گذاشتن مشکلی ایجادنمیکنه؟

واینکه اگه همچین راهی هست چرادکترها به همه لازک یالیزر رو پیشنهادمیدن؟

کاربری برای دونفر می باشد😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘