2737
2739
شما دختره یا پسر.  من پسره. کلمه هایی که نیگه تو خونه  مامان بابا. علی جی جی مم دردر آبه ...

بچم پسره.

الان باید بچت کلمه های بیشتر و طولانی تر بگه.

باهاش زیاد صحبت کن.

تاپیک منو گزارش بزن

یه پسر دارم شاه نداره😍صورتی داره ماه نداره...😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۴سانت چیزی نیست الکی نگران نشو

خانواده همسرم تو ژنشون کوتاهی قد دارن

دیگه هرکول و درازشون شوهرمه که ۱۷۵😳😳😳

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2728
شما دختره یا پسر.  من پسره. کلمه هایی که نیگه تو خونه  مامان بابا. علی جی جی مم دردر آبه ...

ببین همین که چند تا کلمه رو میگه یعنی مشکل حرف زدن نداره فقط دیر شروع کرده. پسر فامیل ما تا سه سالگی حرف نزد ولی الان میره مدرسه مثل بلبل حرف میزنه خیلی هم باهوشه

پس ارثیه

بله برا همین نگران میشم حتی با یک سانت

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
باید دکتر تغذیه کودکان ببری

حالا میگم هنوز بچست 

ولی سعی میکنم به طور مداوم شر رو تو برنامه غذاییش جا بدم .

2738

پسرم حدودا دو سال نه ماهشه قدش تقریبا 90 سانته وزنشم 13 کیلو  حرف هم تقریبا دست و پا شیکسته کانل حرف میزنه ولی فقط کسایی که زیاد میبیننش متوجه میشن مثله من و همسرم و دختر و داییش و مامان و بابام

خداوندا بابت زندگی آروم،  همسری مهربان و فداکار و فرزندانی سالم و شاد تو را شکرگزارم