2733
2734

میخام زندگی قبلو داشته باشم و قدرشو بدونم ک بدون استرس بود....👇👇 این چی میگه بچه 

ها🔻محققان دانشگاه علوم پزشکی نانجینگ می‌گویند یک «اَبَر ناقل ویروس کرونا» پیدا کرده‌اند که ۸ نفر را در آن واحد در یک استخر مبتلا کرده است!

🔹 این جدیدترین یافته محققان درباره کروناست که نشان می‌دهد این ویروس در محیط مرطوب و گرمای ۴۱ درجه نیز قابل انتقال و سرایت است.

+اسیر شدیم...🚶🏻‍♂️

@GizmizTel 💯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باید این گوشی رو خاموش کنیم بزاریم صندوق بندازیم ته دریا تا بتونیم زندگی کنیم  امروز انقدر است ...

من هرثانیخ ب امید خبر خوش میام ی نگامیندازم ک فقط انرژی منفی نصیبم میشه

آخخخخخ گفتیییییی

چندروزه علائم سرماخوردگی دارم باردارم هستم یکی گفت آره گرفتی یکی گفت یه خانمه مرد بچشو دنیا آوردن یکی گفت بچه دنیا اومد اونم گرفت .. انقدر حالم بده اگه فقط خودم بودم انقدر مهم نبود میگفتم فوقش مردنه ولی نی نی تو دلم همه چی رو برام عوض کرده ... 

متاهل هستم

به مهربونی خدا امیدوار باش

ما خدارو داریم 

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2738
چندروزه علائم سرماخوردگی دارم باردارم هستم یکی گفت آره گرفتی یکی گفت یه خانمه مرد بچشو دنیا آوردن یک ...

واااای عزیزم توکه بارداری‌کلا گوشی برات ضرر داره چه‌برسه این‌حجم از خبرای بد‌.الان‌اهمیت نمیدی ولی بدش که یچه دار شدی میفهمی چقد استرس دوران بارداریت روش تاثیر گذاشته.توروخدا گوشیو بزار کنارعزیزدلم😘