2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
چیجوری عزیزم میشه راهنماییم کنی(؟؟

ویژگی های کسی ک میخوایو تو دفتر بنویس و بهش فکر کن 

مثلا کیس مناسب من قدش بلنده 

همه میشو بنویس حتی ریز ترینا

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 
چجوری

عزیزم گفتم 

ولی من زیاد سر در نمیارم کسایی ک میگفتن جواب گرفته بودن 

تو همین نینی سایت خیلی تاپیک راجبش زدن تو سرچ ی قانون جذب بنویس تاپیکارو بخون

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 
بخدا تاثیر داره 

اخه این چند وقت تو همین نی نی سایت چند بار دیدم تو تاپیکا و صحبتا میگفتن دخترایی که همیشه دوست پسر داشتن و پسرای زیادی تو زندگیشون بوده معمولا چون تجربه شون و شناختشون میره بالا شوهرای بهتری هم گیرشون میاد. یه جورایی پسرشناس میشن و میفهمن موقع ازدواج چه تیپ پسرایی به درد ازدواج میخورن و در مورد پسرا هم همینجوریه

اینا رو خوندم کلا ناامید شدم.. فک کن یه عمر پاک بمونی در حدی که با کسی هم حتی دوست نشی که یه ادم خوب بیاد تو زندگیت و بخوای واسه اولین بار همه چیزو با یه نفر باهم تجربه کنین ، ولی همون پسرای پاکم (که کلا ۱٪ ان) برن با دخترایی ازدواج کنن که گذشته شون مثل خودشون نبوده 🤦🏻‍♀️

منت نکش از غیر پر و بال خودت باش...🌱
واقعا با جمله اولت امیدی تو قلبم اومد❤ ممنون❤ اگه دوس داشتی قصه خودتم بگو❤

قربوست

والا خیلی طولانیه خلاصش میکنم و تیتری میگم

بابای ایشون شغلش نظامی بودو هرچند سالی میرفتن جای دیگه...

همسایه ما بود...همبازی بچگی  درست یادم نی خیلی کوچیک بودیم فقط مثل خاب یادم بود

من رشتم ریاضی بود اومدم تجربی چون علاقم پرستاری بود

اوضاع درسی هم افتضاح!!!تو ۴ سال تصیلی معدلم از ۱۸ رسیده بود ۱۲(نهایی) خانواده هم سسسخت مخالف...خلاصه یسالی زجر کشیدم

بعدنم فهمیدم اونم بخاطر بازار کار همینکارو کرده

هفته دوم دانشگاه دیدم ای ددم وایی  همبازی بچگیییییمه  

تو فکر کن بین ۴۷ نفری که گرفتن چرا این؟؟؟میبینی کار خدارو؟؟؟ بین ۵۰۰ هزار نفر شرکت کننده!!!!!

خلاصه ۳ ساله باهمیم.. و یکسالم کنار هم یکجا کار دانشجویی میریم

توف تو کرونا که قرار بود ۱۳ بدر محرم شیم  

بحرف خدا گوش کن...یجایی یه هدیه بهت میده که تو ورق کادو نتونی بگنجونیش  

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
2706