2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر وضع مالی خانواده م و خانواده همسرم خیلی خوب اما همسرم خودش به تنهایی روی پای خودش واساده بد ...

میشه بپرسم شغلش چیه

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
واای خخخخخ

از اون بعد میگه بریم بازار نمیرم

باورت نمیشه تازه عروس بودم رفتیم بارار پول ازانس من حساب کردم گفت اخ کیفم خونه جا گداشتم ..باینکه خودش حقوق میگیره 

😐😐😐😐😐

بعد فهنیدم نه کار هنیشگیش 

ی دفه خودس تعریف میکرد همکارای بابا ی گوسفند خریده بودن ببرن کباب کنن ‌.منم دزدکی نصفش قایم کردم بقیشون با استخون چربی قاطی کردم بهشون دادم

یا  ودود ...
2728
اوضاع مالی خودِ شوهرم هم از خانواده ی ما هم از خانواده خودش بهتره🤣

میشه بپرسم شغلش چیه

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
میشه بپرسم شغلش چیه

فنی کاره عزیزم...مغازه فروش قطعات ماشین

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738

یبار با یکی نامزد کردم طرف بالاشهری بود هوا ورش داشته بود نامزدیمو بهم زدم و با یکی هم سطح خودم ازدواج کردم به شدددددت راضیم خداروشکر.اما خواهرمم با یکی ازدواج کرد که اونا وصعشون از ما بهتره تو یکی از بهترین منطقه های تهران زندگی میکنن اصلا اهل فخر فروختن نیس یکی مثل خودمونه خداروشکر

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
دوست ندارم خوب وقتی خودم بهترینارو دارم چه کاریه لنگ که نیستم

نه منظورم این بود نترسیدی چون وضعش‌از شما پاایین تره مشکل ساز‌بشه 

من هنوز مجردم چون برام سوال بود پرسیدم عزیزم😊

نه منظورم این بود نترسیدی چون وضعش‌از شما پاایین تره مشکل ساز‌بشه  من هنوز مجردم چون برام سوال ...

نه فقیر که نیست

اونم خونه ماشینشو داره ولی برای من چند پله بالاتر

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم