2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسمش چیه دانلود کنم. یا اسکرین بده از برنامه

این دو تا ورق آنلاین هست

ولی سوبرا شلم ورق۱۱ و اینا هم داره🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بچه ها یه بازی بود که سه تا چیز مثلا خورشید و... باید کنار هم قرار میگرفت قطعه ها ی کنار هم رو جابجا میکردیم تا سه تا بشه هیشکی میدونه اسمش چیبود

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟
2728
ی بازی مال پسرمه باید 250 هزار تا سکه جمع کنم ی گربه بخره .روز و شب همونو بازی میکنم پولش جور شه

😂😂😂😂😂

موفق باشی 😂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2740

انقد دلم میخواد بازی gta رو گیر بیارم😔😔😔

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
ی بازی مال پسرمه باید 250 هزار تا سکه جمع کنم ی گربه بخره .روز و شب همونو بازی میکنم پولش جور شه

یه عکس فرستادم ببین بازی گربه ایی ک من دارم همینیه ک شما میگی😅

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
والا خیلی خوبه

اسمش بگو لود کنم

بچه ها یه بازی بود که سه تا چیز مثلا خورشید و... باید کنار هم قرار میگرفت قطعه ها ی کنار هم رو جابجا ...

من یه شات گذاشتم ببینش فک کنم اون باشه ک تو میگی

🤨🤨🤨

ها داداشت یادم داده 😐☹🔪🍭