2733
2739
عنوان

خدایا باورم نمیشه خدایا شکرت

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 48 پست
ای جان  ان شاءالله رو حرفش بمونه و مستقل بشید  فقط رابطه قطع نکن گلم

عزیزم سر نماز یادتو افتادم ودعات کردم انشاالله تو هم فارغ میشی و مستقل نیشی عزیزم نه رابطمونو قطع نمیکنم 

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
اسی یعنی تو این ۴سال آشپزی نکردی؟

نه دیگه تو خونه ی مادرشوهر آشپزی میکردم 

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط از این میترسم که شوهرم عصبانیتش فروکش کنه باز دوباره بگه بریم پایین

چرا شوهرت درکت نمیکنه برات سخته ،بهش بگو ایشاله هنیشه با هم خوب باشین ،ولی آرامش منم برات مهم باشه، ابن راهش نیست قهر باشن که راحت شی 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2728
عزیزم سر نماز یادتو افتادم ودعات کردم انشاالله تو هم فارغ میشی و مستقل نیشی عزیزم نه رابطمونو قطع نم ...

عزیزمیییی 

ممنونم ازت مهربون خانوم 

دست درد نکنه♥️♥️♥️

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
خب بهتر بوده که خرجتونو میدادن😐

پریا جون تو با خانواده ی شوهرت مگه تو یه ساختمون نیستین؟

پریا جون تو با خانواده ی شوهرت مگه تو یه ساختمون نیستین؟

با جاریام

ولی دوست داشتم خورد و خوراکم و با مادر شوهر باشم😐

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹
اووو یعنی تو برای همه غذا درست میکردی؟! اونوقت مادرشوهرت چه کارمیکرد؟

نه گاهی هون آشپزی میکرد گاهی من بیشتر مادر شوهرم منم تو خونه ی اونا مجبور بودم ظرف بشورم خونه حپجارو کنم

2738
با جاریام ولی دوست داشتم خورد و خوراکم و با مادر شوهر باشم😐

دیوانه ای دختر

دیوانه ای دختر

اره شاید چون تجربه نکردم

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹

مادرشوهرت اینا تو یه شهر دیگن؟

یه بارم اینجوری قهر کردن فقط ۳ روز دوام داشت توروخدا دعا کنین دیگه از این به بعد تو خونه ی خودمون با ...

سعی کن اینقدر بهش خوش بگذرونی که همین رویه استقلالشو ادامه بده

سعی کن اینقدر بهش خوش بگذرونی که همین رویه استقلالشو ادامه بده

چجوری آخه؟

اره شاید چون تجربه نکردم

مادر شوهر اینا تو یه شهر دیگن؟

چجوری آخه؟

بخودت برس 

چرب زبونی کن .. بگو  وقتی اینطوری مستقل هستیم یه حس خاص دیگه ایی بهت پیدا میکنم ودلم میخواد بیشترخودمو وقفت بکنم و.....🍉🍉🍉🍉بزارزیربغلش

مهربونترباش و به علاقمندیاش توجه بیشتربکن 

خلاصه سیاست به خرج بده

2706