2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خود برنامه

نه عزیزم اسنپ برات استیکر میزاره رو صورتت ک میتونی فیلمو عکسم بگیری ولی تیک تاک برنامه برای کلیپ ساختنه مثلا با یه شعر لب میزنی یا مثلا همین تیکه های فیلمو اینا ک خیلی قشنگ میتونی ویرایشش کنه

خدا بزرگه㋛✿
نه عزیزم اسنپ برات استیکر میزاره رو صورتت ک میتونی فیلمو عکسم بگیری ولی تیک تاک برنامه برای کلیپ ساخ ...

چت هم میشه توش کرد؟؟ امنیت داره برا فیلم گرفتن؟؟

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒
چت هم میشه توش کرد؟؟ امنیت داره برا فیلم گرفتن؟؟

تیک تاکو خیلی وقته حذفش کردم اخه تو ایران درست جواب نمیده بجاش لایکی نصب کردم ک مثله تیک تاکه از نظر امنیتم یه تنظیمات ختصی داره ک مثلا کسی نتونه فیلمااتو ببینه یا اگه دوس داری به اشتراک بزاری کسی از روش اسکرین شات بگیره پیام برات میاد تیک تاکو یادم نیس امکان چت داشت یا نه ولی هر برنامه یه سری تنظیمات داره ک مثلا تنظیم میکنی کسی نتونه بهت پبام بده

خدا بزرگه㋛✿
2740
تیک تاکو خیلی وقته حذفش کردم اخه تو ایران درست جواب نمیده بجاش لایکی نصب کردم ک مثله تیک تاکه از نظر ...

خیلی ممنون چه خوب توصیح دادی تشکر 

لطفا عکس لایکی رو میزاری 

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒
ببخشید باز میپرسم با لایکی فیلم بگیری بدون اشتراک گذاری کسی میبینه؟

برو تو تنظیماتش ی‌گزینه داره ک کسی نتونه فیلماتو ذخیره کنه و اینجور چیزا 

برا سیوشم من یبار همینجوری گرفتم خود ب خود سیو شد ولی تو خود برنامه سیو نبود یبار دیگه بعد اپدیتش هرکاری کردم سیو نمیشد به اشتراکش گزاشتم قبل اینکه بارگزاری کامل بشه کنسلش کردم و تو گالری خودم سیو شد

خدا بزرگه㋛✿
ببخشید باز میپرسم با لایکی فیلم بگیری بدون اشتراک گذاری کسی میبینه؟

موقعی ک‌میخای پست کنی هم قبل اینکه پست بشه میپرسه افرادی ک احازه دارند ببینند بزن خصوصی 

خدا بزرگه㋛✿
2706