2737
2739

منم تصمیم داشتم اردیبهشت شروع کنم ب قرص خوردن ک مرداد حامله بشم.بنظرتون با این وضعیت بیخیال بشم؟

عضو جدید بامداد خمار(وزن الان۶۴/400😭😭😭   وزن هدف۵۵💪💪💪)ببینم میشه این شکمو آب کرد.(عضویت۲۹/10/9۹💙💙قد۱۶۴)(15/11/99 6️⃣2️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣کیلووو)    (۳/۱۲/996️⃣1️⃣/3️⃣0️⃣0️⃣)💙💙(۲۰/۱۲/۹۹5️⃣9️⃣/3️⃣8️⃣0️⃣)🥰🥰🥰🥰بالاخره دهه ۵۰ شدمممم.💚💚(7/1/14005️⃣7️⃣/5️⃣0️⃣0️⃣)خب دیگه فقط دو کیلو مونده تا به هدفم برسم.خیلی حس خوبیه وقتی لباسای قدیمی دوباره اندازت میشه🥰🥰.(۲۳/۱/۴۰۰5️⃣5️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣)تامام💪💪💪💪💪💃💃💃💛💛💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
واي قربونت برم الهي چطوووور 

به پسر بودنش اطمینان نکن من دختردارم واس منم یکیش پر رنگ بود یکی کمرنگ  سوزن نخ بگیریک سانت بالا رومچ روی نبض دست چپ دستت اگه دایره دایره شد دخملیه اگه خطی رفت ازمچ به ارنج پسره حقیقت رو میگه

به پسر بودنش اطمینان نکن من دختردارم واس منم یکیش پر رنگ بود یکی کمرنگ  سوزن نخ بگیریک سانت بال ...

فقط واقعي باشه و سالم فرقي نداره هر چي باشه من خودم عاشق دخترم ولي شوهر خيلي پسر دوست داره واسه اين گفتممممم😘😘

تخمکام نارس هست ۴دفعه میکرو شدم فقط یه جنین درست شده

الهي عزيزم انشالا به همين زودي ها ني ني تو دلت لونه کنه.من مشکل زياد نداشتم خودم ولي شوهرم واريکسل داشت دوساله منتظرم الانم باورم نميشه صداي قلبشو نشنوم

2706