2737
2734
ممنون از لطفتون  من زود بزود میرم دسشویی شبها بدون اینکه حس کنن لباس زیرم خیس میشه دوران یاسگی ...

شما هم به احتمال زیاد مثل همون عزیز افتادگی مثانه و افتادگی رحم که باید سونو انجام بدید. و شب حتما دست شویی برسد وبه طور کامل تخلیه کنید و احتمال شبه پروستات که باید سونو کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از لطفتون  من زود بزود میرم دسشویی شبها بدون اینکه حس کنن لباس زیرم خیس میشه دوران یاسگی ...

حتما متخصص زنان مراجعه و معاینه بشید چند حالت معاینه داره بدون درد اگر سوالی داشتید باز بپرسید. درمان رو هم به هیچ وجه عقب نندازید تا بدون جراحی درمان بشید. لطفا سنتونم بگید

حتما متخصص زنان مراجعه و معاینه بشید چند حالت معاینه داره بدون درد اگر سوالی داشتید باز بپرسید. درما ...

ممنون اون موقع نتم قطع شده بود من ۵۳سالمه واز وقتی پریودم بهم ریخت این طوری شدم  نزدیک دوساله و۲۶ سال پیش افتادگی رحم داشتم عمل کردم ولی الان واقعا بر ام سخت شده تازه ازمایش دادم همه چی نرمال بو ه ولی زنان نرفتم 

2731
ممنون اون موقع نتم قطع شده بود من ۵۳سالمه واز وقتی پریودم بهم ریخت این طوری شدم  نزدیک دوساله و ...

حتما دکتر زنان برید قبلا سابقه داشتید احتمالش زیاد. انشاالله بدون جراحی درمان شید وزنتونم لطف کنید. ورزش انجام بدید هم تناسب اندام داشته باشید و لگنتونم قوی بشه تا به مشکل بر نخورید

ممنون اون موقع نتم قطع شده بود من ۵۳سالمه واز وقتی پریودم بهم ریخت این طوری شدم  نزدیک دوساله و ...

دراز بکشید پاها رو خم کنید سرفه کنید،و بنشینید و  پشت ومقعد خودتون سفت کنید و بعد از این حالت هاتون بگید تا بگم جراحی احتیاجی هست یا نه البته باید معاینه بشید من حدودی میگم باید سونو و نوار گرفته بشه تعداد فرزندانم بگید

دراز بکشید پاها رو خم کنید سرفه کنید،و بنشینید و  پشت ومقعد خودتون سفت کنید و بعد از این حالت ه ...

چهارتا زایمان طبیعی بعد افتادگی عمل کردم بعداز دهسال باردار شدم سزارین شدم  امسال که پرویدم قطع شده این جوری شدم حدود دوسال

سلام.من یه دختر یک سال و هشت ماهه دارم. سه روزه اسهال گرفته. قسمت پوشکش هم به شدت قرمز شده و یه جا ...

او ار اس حتما بهش بدین بذارین یخچال خنک شه قاشق قاشق دهنش کنین شربت زینک بهش بدین شیر و مایعات رو بیشتر کنین

ابمیوه صنعتی اصلا ندین

از کی سوختگی پیدا کرده تو همین دوره اسهال؟تب و اسهال بلغمی و خونی که نداره؟؟

شیرخشک بهش میدین؟

2740