2733
2734
عنوان

جلو پنجره وایسادم و منظره جلو چشمم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1600 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با چه نرم افزاری عکس میگیری؟

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2731

خوش به حالت

من میرم جلو پنجره منظره جلوم اکثرا  پیر مرد اخموی ساختمان رو برو ییه که صندلی گذاشته دم در اپارتمان نشسته هی حرص میخوره باخودش حرف میزنه😁

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2738
این عکسو از نت پیدا کردی؟ سمت چپ پایین انگلیسی نوشته دوس داشتی خونتون اینجا باشه؟؟  

مدل گوشیشه یا نرم افزارشه چرا اینقد زود قضاوت میکنیم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
دماوند عزیزم

خوش بحالتون.. خوش باشین ایشالله💖

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
شیائومیه شوهر منم داره عالیه  ولی هیچ کس قبول نمیکنه میگن خوب نیست    

مام داریم و اتفاقا بهترررررررین گوشیه از هر لحاظ عاشقشم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
این عکسو از نت پیدا کردی؟ سمت چپ پایین انگلیسی نوشته دوس داشتی خونتون اینجا باشه؟؟ 

هر جا انگلیسی بنویسه یعنی نتیه؟ شاید نوع برنامه ای که باهاش عکس گرفته هست. عکس هم نتی نیست

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2706