2733
2739
عنوان

تو چند سالگی ازدواج کردین ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1453 بازدید | 144 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۱۷ سالگی پسرتو داشتی ؟،!!!نوشتی ۲۷ ازدواج کردی که؟؟؟؟ 

نه من نوشتم پونزده سالگی ازدواج کردم.

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2740
همسر من واقعا مرد خوب و ایدا آلیه اما واقعا خونه ی پدرم خیلی ذهنم آزاد تر بود شما چند سالگی ازدواج ...

دقیقا منم همینطورم. 19نامزد شدم 22 عروسی کردم. 

چرا تو سن پایین خودمو درگیر چیزایی کردم که بزرگتر از درک و توانم بود؟؟!! 25 سالگی هم ناراحتی اعصاب گرفتم. یه هفته دیگه28سالم میشه والان تازه دارم میفهمم.................. 

ای دریغ از عمر رفته...... 

من خیییلی بچه وپاستوریزا بودم از زناشویی هیچی نمیدونستم تازه به شدت مذهبی هم بودم دیگه خودت تصور کن ...

خیلی سخته حتمن خجالتیم بودی با اون سن کم چطوری اون مراحل طی کردی 🙂 همسرتم مذهبیه ؟؟ 

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃
دقیقا منم همینطورم. 19نامزد شدم 22 عروسی کردم.  چرا تو سن پایین خودمو درگیر چیزایی کردم که بزر ...

ای وای شما که خیلی زود ازدواج کردین عزیزم

من ۲۵ بودم ولی بازم میگم زود بوده

اشکالی نداره،دیگه به گذشته فکر نکنین❤

2706