2737
2739
واقعا میخوابی؟ 😕 هیچوقت درک نمیکنم کسایی که میخوابن  همیشه برا سفر با هواپیما شوق عجیبی دارم ...

صد در صد میخوابم مخصوصا اگه طولانی باشه قرص میخورم که یه تک بخوابم بیدار نشم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوکی  به من چ

😐😐😐😐

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2731
یه بارباپسرم که شیش ماهش بود سوار شدیم نمیدونم چش بود اینقدر گریه میکرد که یه آقایی بهم گفت بهش شیرب ...

دقیقا منم همین اتفاق برام افتاد.مهمان دارها که انگار آشنایی داشتن با این قضیه.گفتن گوشهاش کیپ شده بهش شیر بده.شیر هم نمیخورد.از اول تا آخر فقط این ونگ زد و گریه کرد.هیچی از پرواز نفهمیدم یهو گفتن کمربندها رو ببندین .

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
یه بارباپسرم که شیش ماهش بود سوار شدیم نمیدونم چش بود اینقدر گریه میکرد که یه آقایی بهم گفت بهش شیرب ...

چه کار خطرناکی کردی ایستاده بودی!!!

خدا بهت رحم کرده

باد رفته تو گوش بچه احتمالا

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

وایی من یبار دقیقااا پشت سرم دوتا بچه هاش دوساعت رو گریههه میکردن مادره هم عین چوب نگاشون میکردم دسیدم سرم داشت منفجر میشد دیگه

ای ول قطار عالیه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2740
اوف من عاشق این فرشته مرگم چیه از اون همه ارتفاع بیفتی گوهتم به زمین نمی رسه حداقل با پراید ادم خودش ...

ایول، از این زاویه نگا نکرده بودم😂😂😂

کاربر قدیمی هستم، به سری عقده ای گزارش زدن ترکید😒نظرمو دوس نداری نخون 😑این نی نی یار ها هم نباید واسه هر گزارشی یکیو بترکونن شاید یه سریا سادیسم دارن الکی گزارش میزنن، اصلا اگه کسی از من و نظراتم خوشش نمیاد جمع کنه از اینجا بره، مرسی اه😳
دقیقا منم همین اتفاق برام افتاد.مهمان دارها که انگار آشنایی داشتن با این قضیه.گفتن گوشهاش کیپ شده به ...

دقیقا هیچی نمیخورد 

حالا ده سالش شده ماشالا 

هرچی میگه مامان باهواپیما بریم شیراز عمرا قبول کنم 

یه باردیگه باهم سوارشدیم سه سالش بود دیگه آخرین باربود 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
ادبتو رعایت کن😑

باشه 

ایول، از این زاویه نگا نکرده بودم😂😂😂

به خدا من واقعیت گفتم دوستمون فکر می کنن من بی ادبم می گه ادب رعایت کن مگه غیر از اینه 

2706