2733
2734
عنوان

تب دخترم اصلا پایین نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 5660 بازدید | 61 پست
زنگ زدم. فقط دلداری داد و گفت چون چیزی نمیخوره ببرش بیمارستان.اگه چیزی خورد نیازی نیس ببریش. شکر خد ...

خداروشکر عزیزم مرتب بهش اب بده 

ان شاالله که طوری نیست واقعا سخته

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم اول پاییز تب کرد هیچ جوری تبش پایین نمیومد.شربت استامینوفن و شیافش اصلا اثر نداشت.تبش از 39 پایین نمیومد.دکتر نصف شیاف دیکلوفناک 50 تجویز کرد سریع تبش اومد پایین.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

عزیزم دکتر اطفال بچه من همیشه برای تب بالا بچم از یک سال و نیم شیاف دیکلوفناک ۵۰ میداد ولی نصف یادت نره حتما نصف

اب بود روی اتیش

اما یه بار بردمش عمومی دکتر گفت تب خفیف استامینوفن هر ۶ یا ۴ساعت تقریبا ۴سی سی

توی تب خفیف اما با استفراغ با نصف شب شیاف استامینوفن کودکان 

توی تب بالا ۳سیسی استامینوفن ۳سیسی بروفن

توی تب بالا که هیچ شکلی پایین نمیاد نصف شیاف دیکلوفناک ۵۰

2731
فقط باید الان ببرمش بیمارستان ک بیمارستانم الودس. شوهرم اصلا راضی نمیشه. حتی گریه هم کردم ولی بی ف ...

چرا گریه کردی گلم شوهرت راست میگه بیمارستان برای هرسه نفرتون خطرناکه .الان که خداروشکر شیشه میخوره بعدش بهش ایبوبروفن بده .بعد ببرش حمام سریع میاد پایین میخوابه چند روز تب داره

2738

عزیزم نگران نباش اگه خدای نکرده زبونم لال کرونا هم باشه

توی بچه ها خفیفه

تبشم با دارو پایین میاد

الان که استامینوفن زدی نیم ساعت تا یک ساعت دیگه باید بیاد پایین اگه نیومد نصف حتما یادت نره ها نصف شیاف دیکلوفناک ۵۰ بهش بزن من تازه کمترازنصف همیشه میزنم

البتته اگه بروفن داری اول ۳ سیسی بروفن بده اگه دیدی با بروفن خوب میشه همون بروفن کافیه شیاف دیکلو در مواقع ضروریه وتب ۳۹ به بالا

2706