2733
2739

اگه میدونید و رفتید کمکم کنید لطفا

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚

گرجستان

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان میریزن سرت تو این کرونا میخوایی بری سفر 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

هزینه پاسپورت دوروبر ۱۵۰ هزار تومن. 

سفر هم بستگی به خودت داره که به چی علاقه داشته باشی. اگه اب بازی و دریا و شنا و اینجور تفریحات رو دوس داری انتالیا. اگه بازار و لباس و برند و این چیزا علاقه داری استانبول. من این دو تا رو رفتم. 

گرجستان نرفتم. نمیدونم چه جوریه عزیزم‌.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

هر سال هزینه ها عوض میشن و عوارض و مالیات خروجم همینطور،کلا با ارزش الان دلار یه پول مفت باید داشته باشین که با خیال راحت بخوای بری بیرون از ایران.تر کیه رو از بهتاش فریبا بپرس تازه برگشته😉😉

2738

عزیزم ترکیه یه کشوره و آنتالیا  یکی از شهر هاشه. ..

بستگی داره به روحیات خودت  از لحاظ قیمت گرجستان ولی تنوع و گشت و گذار تو ترکیه بیشتره

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
هزینه پاسپورت یادم نیست ولی خروج کشور ۶۰۰بود الان نمیدونم بیشتر شده یا نه

خروج از کشور از ۲۲۰ شروع میشه تا ۴۴۰ نهایتا. شایعه نسازین. به گوششون میرسه خوششون میاد دوباره گرون میکنن.😂😂😂

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2706