2737
2739
عنوان

خودم تولدت مبارک

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
قشنگ از اون حس پسرا حین گول زدن دخترا استفاده کردیا     تولدتم مبارررررررک حرفت هم ...

دوست گرامی من اصلا نیازی به گول زدن ندارم من دایی ی دختر سه ساله هستم حتی فکر اینکه اینده کسی بخواد خواهر زادم رو گول بزنه عذاب اوره برام اگه این حرفا رو نوشتم فقط قصدم راهنمایی کوچیک به خواهر های متاهل بود ک بگم آقایون هم مثل خانوما از توجه خوششون میاد فقط نمیدونن چه جوری باید به همسرشون توجه کنن یا پای درددل شون بشینن همین

پسرم آدمی را آدمیت لازم است
دوست گرامی من اصلا نیازی به گول زدن ندارم من دایی ی دختر سه ساله هستم حتی فکر اینکه اینده کسی بخواد ...

اووووو حالا چرا بهتون بر میخوره بابا  

من بد گفتم شاید

منظورم این بود شما مردا احساسی میشین یجوریی حرف میزنین دل سنگ و آب میکنین ولی بد گفتم   دیدین که حرفتونو قبولم داشتم! خاستم شوخی کنم خیر سرم  

بازم ببخشید اگه ناراحت شدین    

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
حالا اخلاق هافرق میکنه ولی به عنوان یه دختر از ۱۰ سالگی به بعد دیگه خجالت میکشیدم بگم تولدمه 

ولی اگه چند سال یادشون بره صد در صد ناراحت میشین

اووووو حالا چرا بهتون بر میخوره بابا     من بد گفتم شاید منظورم این بود شما مردا احساسی ...

من عذر خواهی میکنم عصبیم بد جواب دادم در پناه حق سلامت باشین

2706