2737
2739
عنوان

وقتی اولین بار فهمیدین باردارین چه حسی داشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2874 بازدید | 91 پست
منم تقریبا همینجوریم...جدی جدی اقدام نکردیم به اون صورت

جدی نکردین تفریحی بود😂😂

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜
من فقط جیغ میزدم میدوییدم تو خونه بابت ازمایش و سونو هم نرو عزیزم.واجب نیس.من الان دو ماهمه.هنوز هی ...

ممنونم از راهنماییت..فولیک یکساله که میخورم

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منن تو ازمایشگاه گریم گرفت چون بعده هشت سال باردار شدم...ازمایشگاه توی زیرزمین بود با شوهرم پله ها رو میپریدیم و میومدیم پایین بعدش جواب رو که دیدم شوهرم گفت این زیپ سفت شلوارتو باز کن...و با احتیاط با اسانسور رفتیم بالا

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
2731
 دقیقا ماهم شوهرمم هی میکفت وا مگه میشه چجوری اخه

همسر من که اولش خندید..بعد دومی رو که زدم جدی شده واسش.فکرشو نمیکرد..انگار هنگ کرده و کلا سکوتِ

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
2740

من بار اول رو تو هفته ۱۱ فهمیدم و خیلی شوکه شدم‌ و دست و پام سرد شد و احساس میکردم الانه که با مخ بیام زمین از شدت سرگیجه و تاری دید و واقعاً می‌ترسیدم

ولی بار دوم و سوم خیلی خیلی خوشحال بودم در حد پرواز کردن

سارا مامانِ آیلین و آدرین👩‍👧‍👦
ممنونم از راهنماییت..فولیک یکساله که میخورم

خواهش میکنم.اگرم تهوع داشتی ب 6 بخور.یدونه عکس الان میزارم اگه سوالی داشتی میتونی بپرسی.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

اگه تهران نیستی 021 بگیر

2706