2733
2739

ما تازگی بعد ۱سال اقدام و نتیجه نگرفتن فهمیدیم همسرم واریکوسل دوطرفه داره ک برعکس خیلیا سمت راست شدید تره جراحی کرد من خودم پریودام حتی یبارم عقب نیفتاده همیشه ۲۸روز پریود میشم ولی دکتر هیچ دارویی فعلا به همسرم نداد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم شوهر من واریکوسل شدید داست

خودم اوضاع پریودیا و تخمکا داغون

دکترا گفتن فقط ای وی اف

ولی من همینجوری بی هیچی حامله شدم

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2738

اصلاااا نگران نباش عمل کردین خوب میشه مطمین باش توکل کن بخدا.شوهرم یه بار عمل کرد باز دوباره واریکوسلش برگشت یکم البته خیلی مراقب باشین ما بچه نداریم البته من خودم نمیخام چون دارم درس میخونم

متاسفانه واریکوسل می تونه باعث نازایی آقا بشه و با توجه به وضعیت شوهرتون شانس بارداری کمه از بانک اسپرم استفاده کنید یا بچه ای رو به فرزندی قبول کنید موفق باشید

تو میدونی مشکلت چیه من ۴ سال دکتر بیمارستانو گشتم اخرم گفتن سالمی بی دلیل باردار نمیشم 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

۴ سال عروسی کردم ۳ ساله عمل کرده شوهرم  بهتره ک تا ۱ سال بچه دار نشین ولی  بعد۶ ماهم میشه بعد ۳ ثال خودسر حامله شدم ۲ هفتس سقط کردم اسپرم شوهرم ضعیف شده 

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒
2706