2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل چی

مثلا چقدر خوب صحبت میکنی، مثلا اگه شمرده شمرده حرف میزنه بگی به نظرم یه آقا وقتی شمرده حرف میزنه خیلی متین به نظر میرسه مثل الان شما، هر چی گفت بگو اره این صحبت شما درسته البته به نظرمن اینطور هم میشه بهش نگاه کرد (مبخام بگم حتی اگه کاملا مخالفی در ظاهر بگو درست میگی)

2731
مثلا چقدر خوب صحبت میکنی، مثلا اگه شمرده شمرده حرف میزنه بگی به نظرم یه آقا وقتی شمرده حرف میزنه خیل ...

خوب چرا تظاهر کنید،روراست باشید اگه میخواین حرف بزنید و وقت بگذرونید که هیچ اگر نه خوب اصلا شروعش نکنید،

خوب چرا تظاهر کنید،روراست باشید اگه میخواین حرف بزنید و وقت بگذرونید که هیچ اگر نه خوب اصلا شروعش نک ...

از سوال ایشون اینجور برداشت میشه که میخان دل طرفشون رو به دست بیارن در واقع مخش رو بزنن خب به اون پسر الهام که نمیشه باید بفهمه به چشمش اومدی 

به نظر من خودش باشه بیشتر جذبش میشن

نه عزیزم من منظورم این نیست دروغ بگه منظورم آینه دنبال نکات مثبت طرف بگرده و تحسینش کنه و مستقیم باهاش مخالفت نکنه البته من نظر خودم رو گفتم 

2740