2733
2734
عنوان

خانوما شوهرم تحت فشارم گذاشته....

| مشاهده متن کامل بحث + 995 بازدید | 41 پست
من به همه ی دخترهای مجرد حسودیم میشه زندگیم عالیه..مرتبه ی اجتماعی.اقتصادی.همسرم.دخترم... اما به ه ...

چون زود ازدواج کردی نمیتونی درک کنی.

منم الان 24 سالمه ولی تومحیطی زندگی میکنم ک دخترا زود ازدواج میکنن اکثر همکلاسیام بچه دارن و من در حسرت یه زندگی برا خودم .خونه بابا موندنم حدی داره

بالاخره یه روز صب ب جای این ساعت زنگدار لعنتی تو با بوسه ات بیدارم میکنی. 😥😥😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره 

واای 

رفتی دکتر برا پیشگیری یا سنتی هست

الان وقتی بیش چن ماه پیشگیری میکنی

هزارتا دربی درمان میاد که ممکنه خدایی نکرده

چندین ماه و حتی سال تلاش کنی تا بچه دار بشی

پیشگیری بیش از حد خشکی واژن میاره

عمرگران می گذر خواهی نخواهی..... 

دوست شوهر من دوسال پیش با ی خانوم شاغل ازدواج کرد(مدیر فروش فروشگاه)بعدش خونه یکی دیگه از دوستان ما دیدیمشون..

میزبان دوقلو دختر 3ساله داشت،منم ی پسر یه ساله..یهو بحث بچه دار شدن اونا شد،خانومه گفت چیه بچه؟😩 انقد بدم میاد،الان ببینین بچه های شما چقد اذیتتون میکنن...

آغا ی جوری رفتار کرد انگار ما هیچی نفهم احمق و عقب مونده ایم که بچه داریم..

بیچاره شوهرش یه جوری باحسرت بچه ها رو نگاه میکرد،قرار گذاشته بودن بعد دوسال بچه دار شن،الان دوسال گذشته ،زنه زده زیر حرفش و گفته اصلا بچه دوس ندارم،الانم دادخواست طلاق داده..

استارتر عزیز،بچه داری سخته خیییلی هم سخته ولی بی نهایت شیرین،خواهش میکنم عقایدت مث اون خانوم☝ نباشه.

خوشبخت باشی🙏

2728
کسایی که میگین بچه نمیخوایم ولی همسرمون میخواد قبل ازدواج دراین باره صحبت نکردین ؟یا بعدا تظراتون تغ ...

من خودم عقیده داشتم تا بریم خونه بچه دارمیشم ولی یکسال که از زندگی مشترکمون گذشت نتونستم به بارداری فک کنم چون از مسئولیتاش از همه چیزش میترسم من تو دوران نامزدی میگفتم حتما تا برم خونه خودم بچه دار میشم چون بچه که میبینم دلم غنج می‌ره ولی حس میکنم باید اول خودمو زندگیمو بسازم بعد

منم دوهفته است دومی رو آوردم شوهرم گیر داده سال دیگه بریم تو اقدام برا سومی! منم ۳۷ سالمه ! و دیگه ا ...

شوهرت تورو با کارخونه جوجه کشی اشتباهی گرفته انگار

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عمرگران می گذر خواهی نخواهی..... 
شوهرت تورو با کارخونه جوجه کشی اشتباهی گرفته انگار 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دقیقا میگه میخوام عقب ماشین پر شه، تازه شاغلم هستم و برای بچه اولم کلی اذیت شدم.بهش گفتم انتظار نداشته باش تا۴۰ سالگی برات بچه بیارم.خواستی زودتر بیای خواستگاری.آخه فامیلم هستیم و مادرش از بچگیمون میگفت! ۲۸ سالگی ازدواج کردم.

2738
واای  رفتی دکتر برا پیشگیری یا سنتی هست الان وقتی بیش چن ماه پیشگیری میکنی هزارتا دربی درمان ...

دکتر ک رفتم مشکلی ندارم 

پیشکیریمونم طبیعی هست 

دیگه توکل بخدا 

دارم بهش فکر میکنم ببینم شاید امسال اقدام کنم 

۲۳ عزیزم 

هوووووو حالا وقت داری برا بچه دار شدن ولی به نظر من اگه امکاناتشو داری اگه شوهرت خوبه وضع مالی مشکلی نداری بچه دار شو بچه دار که بشی خود بخود مسولیت پذیر میشی ، معلومه که ته دلتم دوس داری مادر بشی نگران نباش از عهدش برمیای.

یکی از بستگان ما هم تا هفت از بعد از ازدواجش بچه دار نشد گفت نمیخوام بعد از هفت سال دیگه بچه دار نشد کلی دوا درمون کرد هزینه کرد تا بالاخره تونست بچه دار شه.اونم با یه بدبختی .

عزیزم خودتو از نعمت مادر شدن محروم نکن همین استرست نشون میده که بی تفاوت نیستی

خدایا شکرت 
گفتم ولی عقیده داره که تنهایی و تکرر زندگی داره بهش فشار میاره دلش یه دلخوشی جدید میخواد نمی‌دونم چی ...

بیار زندگی با بچه خیلی شیرین تر میشه ولی فعلا بخاطر کرونا یکم دست نگه دارید بعدش یکی دو جلسه برو پیش مشاور تا امادگی روحی پیدا کنی

لطفا لایک نکنین مرسی💝