2737
2739
عزیزم الان بارداره یه سالی ازاون  اتفاق میگذره انشالله هرچه زودتر مامان بشی اونم مامان دوقلوها& ...

خداروشکر ممنون مهربونم ایشااله خدا هرحاجتیو میخای به شما بده

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بچه اول سقط کردم خیلی عصبی شدم 9ماه بعدش حامله شدم الان  دوتا پسر دارم  نگران نب ...

خداروشکر عزیزم  خدا بچه هاتو حفظ کنه اللهم صل علی محمد وآل محمد مرسی از اینکه بهم دلگرمی دادی  

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹
من دوسال از سقطم گذشت باردار نشدم ایقد ناراحتم خجالت زده هرچه دعا میکنم نمیشه تمنا میکنم ازتون دعام ...

انشالله بارداربشی عزیزدلم گرمیجات زیاد بخور قرص کلسیم وقرص آهن ازمرحوم کشمیری در باب توسل به حضرت ابوالفضل علیه السلام می فرماید: دو رکعت نماز حاجت خوانده شود و به حضرت ابوالفضل علیه السلام هدیه شود. سپس تسبیح حضرت زهراسلام الله علیها خوانده و باز ثوابش هدیه شود و سپس ۱۳۳ مرتبه خوانده شود
یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ...