2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماکان که قشنگه 

اسم سامین هم قشنگه میاد به سامان 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولدوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😍😍😍تو دلی های مامان عاشقتونم وخداروشکر بابت داشتنتون و روز شماری میکنم برا دیدن روی ماهتون 
2731
وای خدا چقدر سخته اسم انتخاب کردن

خیلی من دوقلو باردارم دیگه خسته شدم اینقد اسم نوشتم انتخاب کزدم حذف کردم خخخخ

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولدوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😍😍😍تو دلی های مامان عاشقتونم وخداروشکر بابت داشتنتون و روز شماری میکنم برا دیدن روی ماهتون 
2738

ماکان خیلییی قشنگه

هر کی میخره کرد از فرهنگ پایینشه. حتی اونیکه ادعا میکنه بعدها ممکنه مسخرش کنن خودش جزو همون دسته از آدماست

چرا من یاد مکان و کانی و ماکیان نمیفتم پس! 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
وای خدا چقدر سخته اسم انتخاب کردن

خیلی سخته منم این روزا شده دغدغه انتخاب اسم.

کیان هم قشنگه .

من میگم کیان شوهرم میگه شاهرخ

بعد خانواده منمیگن شاهرخ نذاری خیلی قدیمیه.

نمیودم همینجور یموندم .

ولی در کل هر اسمی رو بخواند مسخره کنند به طریقی میشه هر اسمی رو مسخره کرد.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
خیلی سخته منم این روزا شده دغدغه انتخاب اسم. کیان هم قشنگه . من میگم کیان شوهرم میگه شاهرخ بعد خا ...

دقیقا نظر منم همینه هرکی از فرهنگ پایین بخواد مسخره کنه همه اسمی میشه مسخره کرد

2706