2737
2734
عنوان

چرا بیدارین؟ ب چی فکر میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 59 پست
۲۲😑

منم 20.خدا کنم خوب بشیم.تو اصلا تقویتش نکردی مثلا ماسک یا روغن

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داشتم ب بدبختیام فکر میکردم ک اون عکس و دیدم کلا برنامه عوض شد.اگه این واقعا زن مدیری باشه سرمو میکو ...

خب تو که نمیشناسیش شاید آدم خیلی روشنیه (ذهنیت و...)هیچوق با قیافه کسی برام جذاب نبوده اگر این جذابیت تو رفتار و شخصیتش نبوده، منکر قیافه جذاب نیسم ولی وقتی شخصیتش جذاب نباشه جذبم نمیکنه 

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
میزدم قبلا آرگان.. زیتون ..حنا

همه بی فایدن زیرنظر دکترکیخایی بود میگفت موبخاطر کمبود ویتامینا واهن وکمخونی ریزش میکنه اصلی ترین دلیلش همینه

میشه براسلامتی منو بچهام یه صلوات بفرستین...
2731
میزدم قبلا آرگان.. زیتون ..حنا

اخی عزیزم خوب میشی نگران نباش.چن وقته ریزش داری؟

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
خب تو که نمیشناسیش شاید آدم خیلی روشنیه (ذهنیت و...)هیچوق با قیافه کسی برام جذاب نبوده اگر این جذابی ...

اون یه بحث دیگس ظاهرم خب مهمه در یه حدی بلخره باید بهش بیاد مدیری خیلی خوبه اخه 

باختی در کار نیست💪
2738
همه بی فایدن زیرنظر دکترکیخایی بود میگفت موبخاطر کمبود ویتامینا واهن وکمخونی ریزش میکنه اصلی ترین دل ...

کمخونی که ندارم شکرخدا

خدایا بغلم کن داغونم،بغلم کن🍂   خدا🖤
اون یه بحث دیگس ظاهرم خب مهمه در یه حدی بلخره باید بهش بیاد مدیری خیلی خوبه اخه 

بزار تو یه مثال بگم ما به فامیلی داریم خانوم ص قیافش فوق العاده جذابه ولی اصلا رفتار و شخصیت جذابی نداره محبوب نیس و یه فامیل داریم خانوم ع قیافش اصلا جذاب نیس ولی رفتار و شخصیتش باعث شده همه برا دیدنش سرو دست بشکنن ،حالا اگه هر دو جذابیت هم با هم باشه نور علی نور میشه ،ولی اولش البته برا من اون جذابیت ذاتیه 

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
2706