2737
2739
عنوان

پارتی😐تو این اوضاع😐

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دم خونشون قشنگ دم در برو آب و صابون بریز بزار بخورن زمین بخند حال کن 

و در ضمن میتونی براشون چیزی ببری مث اش و توش قرص اسهال بریزی( امتحان شده صد درصد تضمینی)😂😂😜😜😜

2728
خداییش اینایی که میرن پارتی چدلی دارن بین این همه پسرراحت من باشم سکته میکنم 😁

دل نمی خواد بند آب دادن از همه عالم راحت😂کسی ام نمیاد اینا بگیره دیگه پارتی میرن یه دوتا ایدزی ام این وسط میگیرن حالا کرونا نگیرن😂

2740

استارتر احیانا کرج نیستین؟ همسایه ما هم یه اپارتمان ۳ طبقس تقریبا یک هفته میشه هر شب پارتی دارن صدای بانداشونو زیاد میکنن اصن یه وضعی حالا نمیدونم خانوادگی و فامیلیه یا دختر و پسر فقط صدا بلند آهنگ و جیغ و داد تا ۴ صبح میاد☹

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
این جا ایران جهان سومه با فرانسه یکی نکن ما روز اول رئیس جمهورمون گفت هیچی نیست😂ملت همه رفتن شمال

بعد بازی در آوردن بگن مام کرونا گرفتیم بعد ۲ روز بعد بگن دیدی ما خوب شدیم😐

بعد بازی در آوردن بگن مام کرونا گرفتیم بعد ۲ روز بعد بگن دیدی ما خوب شدیم😐

اتفاقا بازی بازی چندتاشون رفتن سینه قبرستون😂مخصوصا اون مجری خبر هی میگفت هیچی نیست منم مبتلا شدم خوب شدم الان رو تختicuحالشم وخیم خدا شفاش بده ولی همینا گند زدن اگه میگفتن بتمرکین خونه امار مبتلا انقدر زیاد نمیشد

کل اروپا و امریکا از امروز قوانین سخت گذاشتن تازه ایران یادش افتاده یه غلطی بکنه

2706