2733
2734

پسره میگه من مهریه قبول ندارم و فلان ؛ نصفه خرج عروسی رو هم میخواد بذاره رو دوش ما !!!

گفتم نه اینجوری نمیشه که ! دیدم میخواد بره رو منبر ؛ گفتم هرچی برای خواهرت شرط و شروط داشتین و دفتر بله برون خواهرت و بیارین مثل اون مینویسیم 

حدود ۳۰۰ تا مهریه داره ؛ یا کل جهاز با دامادشون بوده یا بخش عمده ش ؛ ک البته فک کنم همون کل جهاز و داماد اورده 

اول اومد گفت باشه مثل همون ؛ ک من خر بشم و از خر شیطون پیاده بشم ؛ منم گفتم خب پس همین خوبه دیگه صحبتی نکنیم و همون شرایط خواهرت و مینویسیم ؛ ک گفت شرط و شروط میذاره منو عصبی میکنی و هرکی زندگی خودشو داره و همینم مونده اینکارو کنم و...‌‌

گفتم هرچی واسه دخترتون پسندیدین ؛ واسه عروستونم همونو بپسندین .

قبول نکن بابا

پرروها

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

شصخلای مشنگ

انگار مردم دخترشونو از تو سطل ماست پیدا کردن

بگردن یک عنتر مث پسرخودشونو پیدا کنن

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخ خوب گفتی دمت گرم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2731

به نظرم بهتره جواب رد بدی از الان اینطوریه وای به حال بعدا 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بگو جمش کن برو عن بیشور

تو زن میخای باید خرج کنی کوره

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2738
2706