2752
2734
ههههههههههههههه نسیم جون خیلی باحال گفتی........
نمیدونم چه جوری میشه اطلاع رسانی کرد. اصلا میشه این فرهنگ رو در مردم ایجاد کرد یا نه! ممکنه تلاش بی فایده باشه و نتیجه نده. چون جدیدا همه با هم دعوا دارن. میان یه چیزی میگن آدم بد تر قاطی میکنه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
امیدوارم این مشکل به زودی حل بشه.
خیلی از دوستان خوب من به خاطر همین مسائل نی نی سایت برای همیشه از نی نی سایت رفتن. امیدوارم باعث نشه تا بقیه هم از سایت خداحافظی کنن.
100 نفر که سهل ِ نسیم جون 10000 نفر هم خواننده داشته باشه بازم آخر من و تو هستیم که توی تاپیک موندیم و منتظر حل مشکلیم!
من با پیشنهاد نسیم موافقم اونجوری همه میان تو و میفهمن چه خبره
بعدشم شاید اونی که میاد مطلبتونو مثلا در ورد اون قرص میخونه اطلاعاتی نداره واسه شلوغ ننشدنه تایپیک حرفی نمیزنه و میره
بارسلآپلود فایل و عکس
می دونید این مساله به همه مربوط میشه همه باید مسئول باشند وقتی می بینید یه نفر جواب درست را نمیده یا به بیراهه می کشه حرفو ما که اونجاییم اولا جوابشو ندیم دوما سوال را تکرار کنیم بلکه یادشون بیفته تا جواب سرراست بدن
خدایامتشکرم ودوست دارم
حرف دل منو زدی نسیم جون واقعا همینطوره تا تاپیک جنجالی نزنی هیشکی جواب ادمو نمیده نمیده نمونه اش هم اینجاست:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=121379
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=121352
خودتون قضاوت کنید ...
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
منم به همین فکر میکنم. چرا من تو هر تاپیکی که اطلاعات داشته باشم کمک میکنم ولی دیگران به من کمک نمیکنن.؟؟

نوبت به اولیا که رسید آسمان تپید!!

من تاپیک در مورد از پوشک گرفتن بچم زدم بجز 3-4 تا از دوستای خودم دیگه کسی جواب نداده.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=121327&PostID=5455606#5455606
یعنی این همه مامان تو این سایتن تا حالا بچه هاشون هنوز پوشکین تجربه ندارن؟؟

چند تا تاپیک دیگم داشتم که با وجود اینکه من واقعا سوال داشتم کسی بهم جواب نداده.

انگار جدیدا فقط تاسیس تاپیک مهمه دیگه جواب دادن و مشارکت مهم نیست!!
no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!  
اما در مورد پیشنهادت من موافق نیستم. آدم میشه مثل چوپان درغگو.
البته من چند وقت پیش دیدم یکی چنین کاری کرد و جواب گرفت اما اگر همه تیتر های غیر واقعی بزنن دیگه کسی به تاپیکها اعتماد نمیکنه و همین یه ذره اعتماد هم از بین میره.
no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!  
می دونید این مساله به همه مربوط میشه همه باید مسئول باشند وقتی می بینید یه نفر جواب درست را نمیده یا به بیراهه می کشه حرفو ما که اونجاییم اولا جوابشو ندیم دوما سوال را تکرار کنیم بلکه یادشون بیفته تا جواب سرراست بدن.
یه چیز دیگه این تاپیکهای بااین عنوان کذایی رو کی جواب میده ما پس به اونا جواب ندین
خدایامتشکرم ودوست دارم
نسیم خانم حق با شماست البته این مشکل مال امروز و دیروز نیست خیلی وقته که تاپیک های نینی سایت بی رونق شدن. به نظر من چند تا دلیل داره:
اول اینکه تعداد تاپیک ها خیلی خیلی زیاد و درهم هست. شما فکرش رو بکن هر روز 10 تا 15 صفحه فقط عنوان تاپیک های جدید هست که اکثراً یا تکراریه یا لینک به سایر سایت هاست یا جنبه تبلیغی و تجاری داره . بعضی از تاپیک ها هم انقدر عجیب و غریب و سرکاری هست که آدم می مونه چی بگه! مثل اون موردی که نوشته بود دلم می خواد گریه کنم ولی گریم نمیاد یه چیزی بگین که گریم در بیاد!!!
حالا اگه چندتا تاپیک مهم و حیاتی هم باشه این وسط گم و گور می شه ...
اگر هم انتقادی بکنی صد نفر می ریزن سرت که به تو چه؟ مگه سایت مال توئه؟ ما هر کار دلمون بخواد می کنیم!...
اگه باهاشون بحث بکنی که دیگه هیچی، فوری حذفت می کنن.
من خودم انقدر به موضوعات تکراری جواب دادم و نوشتم قطره آهن فلان مولتی ویتامین بهمان که دیگه کم آوردم و الان دیگه فقط بعضی از تاپیک ها رو جواب میدم.
فکر می کنم اگه کسی واقعاً جوینده جواب باشه می تونه با سرچ کردن جواب خیلی از سوالات خودش رو پیدا کنه. اگه فرهنگ سرچ کردن قبل از پرسیدن در ما ایجاد می شد نینی سایت انقدر شلوغ و پر هرج و مرج نمی شد...
البته مدیریت سایت می تونست این مشکلات رو مدیریت کنه! ولی ظاهراً که ایشون فقط در زمینه حذف کردن سریع السیر تاپیک ها و کاربران فعال هستند.

درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز
بچه ها من بانظراتتون موافقم ولی چون راه حلی به عقلم نمیرسید چیزی ننوشتم . شرمنده
راستی یه سوال : میدونید چطوری باید تاپیکی رو که ایجاد کردیم پاک کنیم؟ ممنون میشم جواب بدید
دور از این هیـــــاهو
دلــــــم کـــویـــر می خواهد
و تنهــایی و سکوت
و آغوش ِ سرد ِ شبی که آتشم را فرو نشاند...