2752
2734
سلام مامانای عزیز ... پسر من 13 ماهشه .. الان 7 تا دندون داره اما متاسفانه دندوناش داره میپوسه ، الان تغییر رنگ داده .. فکر میکنم به خاطر اینه که شب تا صبح چند بار شیر میخوره و خوب شیر هم مهمترین عامل پوسیدگیه ... خیلی سعی میکنم مسواک بزنم واسش (با این مسواک انگشتی ها) اما نمیزاره اصلا ...اگرم بزاره هم که بازم شیر میخوره تا بخوابه و فایده ا ی نداره ... شما چه کار میکنین واسه این مشکل؟؟؟؟ خیلی نگرانم .. هر وقت که شب شیر میدم عذاب وجدان دارم و نگرانم
اگه تجربه ای دارین راهنمایی ام کنین ...
ممنون از همتون
سکوت من هیچگاه نشانه رضایتم نبود... من اگر راضی باشم با شادی میخندم،سکوت نمیکنم!
عزیزم مطمینى اون تغییر رنگ پوسیدگیه؟
دندون به علتهاى مختلف میتونه تغییر رنگ بده به هر صورت به نظر من کوچولوت رو به یک دندانپزشک متخصص اطفال نشون بده اونا راهنمایی درستو میکنن و خیال خودت هم راحت میشه
ما اینجا هر چى بگیم نظر شخصی خودمونه و جاى معاینه دکترو نمیگیره
سلام عزیزم . از کجا میدونی داره می پوسه ؟؟ تغیرر رنگ ربطی به پوسیدگی نداره ها . دختر منم تا دو سالگی شب تا صبح شیر میخورد

دندوناشم تغییر رنگ داد ولی بعد که از شیر گرفتمش به مرور بهتر شد نه اینکه کامل سفید بشه ولی خیلی بهتر شد

بسی پادشاهی کنم در گدایی چو باشم گدای گدایان زهــــــرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم کی میگه هممون این تجربه رو داشتیم؟!!!!!!
پسر من تا حالا خیلی مشکلات براش پیش اومده ولی خدا رو شکر این یه دونه رو نداشته...
فقط اینو شنیدم که اگه ببریش دندان پزشکی یه لایه محافظ روی دندوناش میکشن.
نمی دونم چه جوریه و تا چه حد صحت داره!!!!!!
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
بله عزیزم مطمئنم چ.ن احساس میکنم یه مقدار از دندونش هم از بین رفته ...پیش متخصص هم میبرم حتما
بیشتر میخوام بدونم شما ها چه جوری مسواک میزنین واسه بچه هاتون ؟ یا شیر شب و هم میدین یا نه؟
سکوت من هیچگاه نشانه رضایتم نبود... من اگر راضی باشم با شادی میخندم،سکوت نمیکنم!
قربونت بشم. ببخشید منظورتو نفهمیدم.
ایشالا پسر شما هم همیشه سالم باشه و این مشکل هم به زودی رفع بشه...
عزیزم باید یواش یواش شیر شبشو قطع کنی.
من و شوهرم برای اینکه بچه مونو به مسواک زدن ترغیب کنیم هر دومون یه لنگ و یه پا وایمیستادیم و مسواک میزدیم.
شوهرم مسواکشو میداد به پسرم تا براش مسواک بزنه...
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی