2733
2739
عنوان

رفتار این تازه عروس نرماله یا اطرافیان گیر الکی گیر میدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3774 بازدید | 190 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی خیلی بده چون من کلا آدمی ام ک با کسی کاری ندارم،خدا خودش میدونه ک چقدر خوشحال میشم میبینم زنو شو ...

واس منم اینجوری بود.و بدشون میومد همیشه میگفتن دو روز دیگه از هم سرد میشین در صورتیکه اصن اینجوری نشد

امیدوارم تا ابد عاشقانه کنار هم زندگی کنین.

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2731

مالش هست . حقش هست بوس کرده جرمی مرتکب نشده شوهرش بوس کرد من دیدم یه دفعه تو ترمینال دیدم زن و مردی فک کنم زن و شوهر بودن آخرش که زنه رفت شوهرشو بغل کرد روبوسی هم کردن 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2738
انقد عشق و محبت ندیدیم اینه ماها عادت نکردیم این صحنه هارو ببینیم پدرمادرمون تا حالا جلو ما همو بوس ...

اخ👍😥

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
خخخ پس دارن میترکن حسابی،آخ ک چ فازی میده دیدن حرص خوردن آدمای مضخرف 

خدا شاهده ک ما هیچکدوم از اون کارارو واسه جلب توجه یا اینکه بهمون حسودی کنن انجام نمیدادیم. 

تو حال خودمون بودیم‌ .تو دنیای خودمون بودیم.

ب من میگفتن تو شوهر اینی . این زن توعه. .

اینجوری میگفتن ک شوهرم تحریک شه منو بزنه یا یه کاری کنه ک ب همه بفهمونه مرد اونه 

شکرِ خدا الان همشون فقط از زندگی ما تعریف میکنن 

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
  اه حتمن ازینایی هستن که تو یه بشقاب غذا میخورن 🤢🤢🤢🤢🤢

منو شوهرم دو سه بار مجبور شدیم از یه ظرف غذا بخوریم کم مونده بود به دعوا بکشه😂😂😂

شوهرم خیلی شکمو فکر می کنه من همشو تموم می کنم

خب نوع صدا کردنشون یا ک میگه عشقم خسته زحمت میکشه اتقاقا خیلی هم من میپسندم این رفتارو ولی بوس جلو فامیل جلوه بدی داره و من نمیپسندم ولی ببخشیدا اینکه بقیه درموردشون بگن از کار تازه عروسه بدتر و زننده تره

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
چرا انرماله؟ اتفاقا خیلیم کالبه بنظرم و شوهرشو دوس داره با همین رفتارام شوهرشو عین موم میگیره تو دست ...

هم دختره مهربونه (داخل متن گفتم) هم پسره. از هر لحاظی هم موفقن. این گیر دادنه عجیبه برام. عروس غیر طبیعیه یا این بزرگ نمایی کردن فامیل😕

2706