2733
2734
عنوان

باهوشا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1385 بازدید | 139 پست

جواب خود شخصه

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تفنگه ولی من حس میکنم زنه س خیلیم ریلکسه😀

من میگم اونیه ک دستش شکسته از تو کت تفنگ رد کرده شداخفه کن داشته زده اونو کشته 😂😂😂

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇
2728
گفته باهوشا نکه متقلبا حالا از کجا میاری جوابارو

دیگه باهوشیم به دست میاریم😅

حرفت رو رو بزن ولی تند نزن اصلا تند بزن ولی اروم بزن  نهایت حرفتو ناشناس بزن https://t.me/Harfmanrobot?start=64398172 

در تصویر بالا دو زن را می‌بینید که یکی از آن ها ده سال در فقر زندگی کرده و به تازگی یک مرد را به قتل رسانده تا بدهی سنگینش را پرداخت کند. می‌توانید بگویید که این زن کدام یک از آن ها است؟

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
ها دیشبم مگه نبودی😅

غروب تو یه تاپیکی بودیم یادته؟ مرغا رو پیدا کنین

مرغ نبودن خروس بودن همشون..

بعد اسی من و شمارو تگ کرد گفت باهوشا اینان 😆

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2740
واقعا داشتم به هوشم شک میکردم، پس تقلب میکنید🤨🧐

من تقلب نکردم و دوتا اولو درست گفتم اما بنظرم واقعا سومی چرت بود و هیچجوره نمیشه ب این نتیجه رسید ک خودش خودشو کشته

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇
غروب تو یه تاپیکی بودیم یادته؟ مرغا رو پیدا کنین مرغ نبودن خروس بودن همشون.. بعد اسی من و شمارو تگ ...

خدایی این خودم فهمیدم ۰😅

اره تا دیدم کاکل داشت خروس بود 

دیشب جایزه نداد برای معما ها همش براش حل کردم

حرفت رو رو بزن ولی تند نزن اصلا تند بزن ولی اروم بزن  نهایت حرفتو ناشناس بزن https://t.me/Harfmanrobot?start=64398172 

بی