2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو من امروز کاملا درک کردم بابام با ۴۵ سال سن امروز زنگ زد مادربزرگم براش سوپ بپزه رفت اورد خونه بعد هی میخورد میگفت هیچی دستپخت مادرم نمیشه عالیه تو دنیا😂بیچاره مامانم انقد دستپختش عالیه فقط به ما میگفت بچها بزارین یه قاشق بیارم شما امتحان کنین😂گفتم نه من میدونم بد مزس بابا عادت کرده مادرشه دیگه😂😂

پس یه مورد بگم  بهم راه حل بگو

هرچند توضیحی نیست و کار عملیه ، ولی بگو همه خانم ها نظر بدن

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 
2728

با اجازه اسي 

بچه ميشه  راهنمايم کنيد 

امشب   خواهر شوهر به همسرم پيام دادن  که فردا ناهار بيا اينجا سالگرد باباست   

بعد دوسه ساعت    يه دختر بچه که دختر همون خواهر شوهرمه پيام داده که  فلاني مادر بزرگ ميشه سالگرده تو هم بيا 

( اول اينکه چرا يه دخت بچه بايد منو دعوت کنه اين بي ارزشي نيست دوم اينکه تو اين کرونا تو اون خونه کوچيک بايد چيکار کنم ؟

نياز دارم  يه روز از خواب بيدار شم و ببينم  همه چي کابووووس بوده  و من دوباره همون دختر کوچيک 5 ساله ام که کنار مامانش ميخوابيد و تا دستاي مانش رو نميگرفت خوابش نميبرد  لطفا برام دعا کنيد  از اين برزخ بيرون بيام و همه چي درست بشه .درضمن من کاربرقدمي ام 
با اجازه اسي  بچه ميشه  راهنمايم کنيد  امشب   خواهر شوهر به همسرم پيام دادن &n ...

بايد به شوهرم چي بگم 

نياز دارم  يه روز از خواب بيدار شم و ببينم  همه چي کابووووس بوده  و من دوباره همون دختر کوچيک 5 ساله ام که کنار مامانش ميخوابيد و تا دستاي مانش رو نميگرفت خوابش نميبرد  لطفا برام دعا کنيد  از اين برزخ بيرون بيام و همه چي درست بشه .درضمن من کاربرقدمي ام 
2740

چون خونوادشن همونجور ک ما نمیکشیم 

انتظار بیجاییع بنظرم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
دو سه مورد نام ببرید که چگونه؟

دلبری و اینا که نام بردن نداره من ازاول به شوهرم فهماندم که مادرش بامن مشکل داره و ازاول وابسته خودم کردمش این بهم ثابت شده مردا مثل بچه هستن هرکی بیشتر محبت کنه بهشون میرن سمت اون من اول انقد شوهرم و وابسته کردم که الان عصبانی میشم میاد منو اروم میکنه و قربون صدقم میره 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖