2737
2739
عنوان

کیا میخوان برا بارداری اقدام کنن بیایین باهم باشیم؟☺

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 117 پست
اینک اره وگرنه داغون تر میشم😑خونریزیمم بیشتر شده

دیگه دختر خوبی باش تو پریودی شیطونی نکن خیلی مضره برات

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انشالله ،من هنوز نتونستم قبول کنم چون خودم خواهر هم ندارم  الان فقط مادرمو و شوهرم خبر دارن که ...

الهی مثه من روزی ک رفتم سونو اومدم بیرون اجیم از قیافم هفمید داستان چیه منتظر ی حرف بودم بترکم اما واقن خواست خداست ک ارجحیت داره انشالله سالم باشن و مفید فرقی نمیکنه من برای اینکه از جانب قوم همسر چیزی نشنوم چنان خودمو ذوق زده نشون دادم ک خواهرشوهرم میگف واه واه همون بهتر تو دختر نداشته باشی چقد پسردوستی😃😃 برا اینکه هی داستانای کلید اسرار از دختر نداشتن و  .... بگن دسته پیشو گرفتم گفتم اصن آرزوم داشتن ۳تا پسربود اونا میفهمیدن مگه دگ ول میکردن دق دادن منو ، اماجدی میگم الان فقط میگم خدایا غلط کردم تو شوک بودمو ... فقط سالم باشه با هرلگدش کلی قربون صدقش میرم انشالله خدا بهمون عروسای خوب میده راسی شمااسم انتخاب کردی؟ پسرای من امیرعلی و امیرحسینن اینو نمیدونم چی بذارم نمیخام امیر داشته باشه پیشنهادی نداری؟

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
الهی مثه من روزی ک رفتم سونو اومدم بیرون اجیم از قیافم هفمید داستان چیه منتظر ی حرف بودم بترکم اما و ...

عزیزم منو شما چقدر هم فکریم منم می‌خوام خودمو ذوق زده نشون بدم و همش از فواید پسر داشتن بگم تا نتونن چیزی بگن و دلسوزی کنن چون اصلأ خوشم نمیاد انشالله به سلامتی گل پسرامون به دنیا بیان عزیزم اسم پسرام سید حسن و سید حسین هست این وروجک هم اگه خدا بخواد سید مهدی میخوایم بذاریم عزیزم گل پسرای شما هم اسمای قشنگی دارن هر چی خودت و شوهرت دوست دارین و به دلتون میشینه بذارین انشالله که صحیح و سالم و در پناه خدا باشین😘

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))

مرسی عزیزم باعث افتخارمه😘😍 چ اسمای قشنگی انشالله منم زودتر انتخاب کنم ی اسم خوب و بامعنی؛ اصلا آتو دسشون نده کاملن خوشحال و خندان باش واقعیتم همینه تو این وانفسا و مشکلات ناباروری خدا بهمون بچه داده انشالله روزی همه منتظرا چی از این بهتر! من ک مادرشوهرم گف دختر میشد کاش .... گفتم ن اگه دختر میشد بچم خواهر نداشت سختش بود با دوتا برادر اینجوری بهتره خواهرشوهر بزرگم گف دختر گریه کن رفتن پدرمادرشه گفتم میخام چیکار ینی برای آه و گریه بخامش سرخاکم زار بزنه اصن دلم نمیاد همون پسرام باشن زناشون دلداریشون بدن غصه نخورن😂 خلاصه الان درنظرشون من زنی ام ک اصلا دختر دوست ندارم 

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
موعدت کیه؟ همیشه منظمی؟

موعدم ۱۲ ام

اره همیشه سروقت مباد غیر از ماه اولی که اقدام کردم ۵ روز عقب انداختم بعد پریود شدم

“دلم گرفته برایت” زبانِ ساده ی عشق است ... سلیس و ساده بگویم : دلم گرفته برایت...
2740
موعدم ۱۲ ام اره همیشه سروقت مباد غیر از ماه اولی که اقدام کردم ۵ روز عقب انداختم بعد پریو ...

من ک کامل پری اومد دیگه

انشالله که تو به مراد دلت برسی مهربون😘

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟