2733
2739
عنوان

من چهل هفته وسه روزمه دردندارم چیکارکنم😕

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 30 پست
به دکتدت دسترسی نداری؟به نظرم بری بستری شی آمپول فشار بزنن زایمانتو میکنی

گفتن تاچهل هفته وشش روزوقت هس .به حرفشون نمیشه اعتمادکردچیکارکنم 

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

سعی کن پیتده روی کنی،روغن کرچک و شربت زعفرون هم کمک میکنه به زودتر شدن زایمانت،ولی میگم خیلی به تکونا دقت کن،اگه دکترت صلاح دیده که یه روز دیگه هم وقت داری،پس صبر کن،خدا خودش مواظبتونه ،مارو هم دعا کن موقع زایمانت

2740

یه سوال چرا همه اصرار به زایمان طبیعی دارن آخه🤔🤔🤔😥🤔

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
از دکترت بپرس آخی میگن بچه پی پی میکنه خوب نیس باید زود بری بچه من که نکرده بود حتی بعد تولدشم یک هف ...

دکترم پولموبرگردوند بخاطرکرونا نیس

یه سوال چرا همه اصرار به زایمان طبیعی دارن آخه🤔🤔🤔😥🤔

بعدها ضرروزیانی مث سزارین نداره وبچه سالم ترازسزارینه.برا مادرهم خوبه هرچی عفونت ایناداره توزایمان میره

بعدها ضرروزیانی مث سزارین نداره وبچه سالم ترازسزارینه.برا مادرهم خوبه هرچی عفونت ایناداره توزایمان م ...

دوست من دقیقا چهل هفته و شش روز زایمان کرد رفت بیمارستان درداش شروع شد طبیعی زایمان کرد بچه اش هم ۳/۵کیلو بود سالم و سرحال نگران نباش عزیزم فقط حواست به تکوناش باشه

هرگز دلم زکوی تو جایی دگرنرفت *یکدم خیال روی توام از نظر نرفت*  جان رفت و اشتیاق تو از جان بدر نشد *سر رفت وآرزوی تو از سر به در نرفت
2706